Přízraky

Originální název: Phantoms

Mustang - 1996
ISBN: 80-7191-101-1

Mustang (1996) 80-7191-101-1 372

Nalezli městečko ztichlé, jakoby opuštěné. Pak našli první tělo, které bylo podivně oteklé a ještě teplé. Sto padesát mrtvých, 350 pohřešovaných. Ale to byl v malém horském městečku jménem Snowfield pouze začátek všech hrůz.
Mysleli, že je to dílo nějakého maniaka. Nebo teroristů. Snad toxické zamoření, či nějaká nová neznámá choroba.
Zjistili pravdu a okusili ji na vlastní kůži. Bylo to horší, než co si kdokoli z nich dokázal představit... (Založil/a: Toffife)

jehlaspichlas
  25. 4. 2011, 21:39
Podle mne je to asi jeden z nejlepších románů Ray Dean Koontze. Již od začátku nevíte,
co se v městečku přihodilo. Až druhá polovina knihy odhalí, co se kolem děje jako v
mnoha thrillerech a hororech.
RenataHopsinka
  8. 8. 2014, 13:01
Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že se mi hodně líbí. Od začátku až do konce napínavá.
eddiedean
  18. 3. 2011, 10:23
První půlka knihy je opravdu zkvostná...vylidněné městečko, strach z neviděného..prostě paráda. Konec trochu pokulhává, ale přesto výborná kniha..a možná, že na tom Dávném nepříteli něco bude.