Příchod noci

Mustang - 1995
ISBN: 80-7191-042-2

Mustang (1995) 80-7191-042-2 315

Podivné dny...
Město sevřela v drápech zima. Ale v drápech ho svíral i strach. Během čtyř dnů se našla čtyři mrtvá těla, jedno zohavené hrůzněji než druhé.
Podivné noci...
Policie si nejdřív myslí, že má co do činění s psychopatem. Nebo zákeřnou válkou gangů. Ale brzy zaslechnou podivné zvuky ve ventilačním systému. A ve sněhem bičované noci zahlédnou nezemské stříbřité oči.
Poslední hodiny...
Ve městě ochromeném bouří cosi číhá, cosi zlého se plíží kolem. Čas plyne... A kdo má být oběť? (Založil/a: Toffife)

Elleyne
  7. 5. 2013, 14:50
Povedený příběh, děj má spád, napětí postupně graduje, člověk prostě musí číst dál, aby věděl, jak to dopadne. A navíc je tam i menší poselství.
ondrasek
  20. 10. 2016, 11:17
Kniha se rozjíždí zvolna. Zlo neznámého tvaru číhá se stříbrnýma očima v temných koutech, zabíjí ostrými zoubky - ale stále nevíme, co se za ním skrývá a proč se tak děje. Tak to jde docela dost stran a má pozornost začíná polevovat.
Poté však kniha nabírá neskutečné obrátky, za zlem je woodoo haitského šamana a mám problém dát knihu z ruky.
Dean Koontz napsal výborný mrazivý thriller o černé magii.
90%.
MysteryMan
  9. 4. 2014, 22:19
Moje druhá kniha od Koontze, ale narozdíl od Osamělých lovců, tato byla pro mně zklamáním. Knize nelze upřít napětí, dobře byla vykreslena atmosféra New Yorku postiženého sněhovou bouří, ale... Kdybych věděl předem, o čem kniha bude, asi bych se do ní jen tak nepouštěl. Na můj vkus příliš mnoho nadpřirozených, temných sil, zlých příšerek. První část knihy lepší než závěr, který jsem si už skoro vytrpěl. Nicméně Koontze nezatracuju a věřím, že jeho další díla mně dokáží zaujmout více. Slabé 3 hvězdy!
DevilAngel
  11. 6. 2011, 11:54
Po románech od Stephena Kinga jsem zkusila něco jiného a můžu říct že je to naprosto strhující kniha. Fantasi Horor Krimi. Naprostá bomba. Kniha je od začátku do konce vypjatá a čte se jedním dechem.