Těla, samá těla...

Poprvé vydáno celosvětově: 1960

Aradan - 1996
ISBN: 80-901081-7-2

Aradan (1996) 80-901081-7-2 248

Po dlouholetém pobytu ve vesmíru přistává na Zemi kosmická loď Terra. Členové posádky nacházejí Zemi a pozemskou civilizaci v úplně jiném stavu. Země byla v minulosti skoro zničena díky nevydařeným energetickým experimentům. Lidé, kteří přežili zhoubné působení slunečního záření, žijí primitivním způsobem v harmonickém soužití s přírodou na troskách bývalých měst. Kapitán Terry – Peter Stagg je vybrán jako symbol kultu plodnosti, který vyznávají obyvatelé na území bývalých Spojených států. Toto postavení přináší Petrovi nevyčerpatelnou sexuální zdatnost, ale také pravděpodobnost konce ve formě rituální oběti. (Založil/a: HELLBOY-DB)

HELLBOY-DB
  1. 10. 2014, 17:44
Zvyklý od autora na nové světy jsem dostal jen postapokaliptickou Zemi. To by mi nevadilo, ale trochu mě zaskočil tak trochu zvláštní úvod. Po nějaké té desítce stran jsem tomuto světu ale přišel na chuť a to asi tím, že se příběh postupně přetavil v obyčejné oddychové dobrodružství. V porovnání ale s jinými díly autora to ale kvůli absenci něčeho co by příběh pozvedlo a zaujalo mě, skončí jen na ===60%.