Místo zla

Originální název: Bad Place

Práce - 1993
ISBN: 80-7094-253-3

Práce (1993) 80-7094-253-3 388

Frank trpí amnézií – nic si nepamatuje. Každé ráno po probuzení nachází na svých rukou krev. Nedokáže si to vysvětlit, a tak požádá o pomoc soukromé detektivy Julii a Bobbyho Dakotovi. (Založil/a: Toffife)

Slarque
  28. 5. 2014, 18:37
Manželská dvojice soukromých detektivů řeší zvláštní případ, který zahrnuje teleportaci, telekinezi, upíra, jasnovidectví, psychicky trvale spojené bytosti, Downův syndrom, hluchoněmou postavu a možná jsem na něco zapomněl. Tedy je to přeplácané jak Kingova Pavučina snů. Ale pořád věřím zprávám z diskusních fór, které tvrdí, že v originále jde o velmi slušný horor. „Český“ překlad je ovšem natolik strašlivý, že prakticky znemožňuje se do toho začíst. Překladatelky byly tři, ale česky zřejmě neuměla žádná. O blbostech od Thin Lizziové po zmínku o Godzillovi ani nemluvě. Fakt asi nejodbytější knížka, co mi kdy přišla do ruky.