Krásná paní - Lunární kalendář s publikací 2014

Krásná paní - Lunární kalendář s publikací 2014 Originální název: Krásná paní - Lunární kalendář s publikací 2014

Krásná paní - 2013
ISBN: 978-80-86713-85-4

Krásná paní (2013) 978-80-86713-85-4 60

Lunární kalendář Krásné paní 2014 V pořadí již osmnáctý Lunární kalendář Krásné paní obsahuje praktické rady pro zdraví, domácnost a zahradu vztahující se k podobě a pohybu Měsíce ve zvěrokruhu. Kalendář je nově rozšířen o nejvíce používaná křestní jména a významné dny. Citáty na každý týden tvoří stále u nás i v jiných jazycích používané latinské právní výroky a úsloví, která mají svůj jasný význam. V publikaci se mimo kalendářní data na rok 2014 ohlédneme za počátky kalendářů a připomeneme si starověké i nejnovější typy měření času. Zkusíme si udělat pořádek v sobě i kolem sebe a budeme hledat věci, které nás dělají šťastnými. Pro příznivce astrologie spisovatel Milan Špůrek připravil bonbonek - zodiakální stavbu lidské hlavy jako samostatného objektu. (Založil/a: Hannie)