Chladný plamen

Originální název: Cold Fire

Knižní klub - 1994
ISBN: 80-7176-005-6

Knižní klub (1994) 80-7176-005-6 380

Novinářka Holly Thornová se stane svědkem události,kdy se opilý řidič vřítí mezi školáky,všichni až na jednoho se rozprchnou a ten je v poslední vteřině zachráněn tajemným mužem...A tak se Holy pouští do nejvýznamnější reportáže svého života-modrooký Jim zachrańuje lidi na různých místech Spojených států na základě tajemných vnuknutí,jejichž zdrojem může být Bůh,stejně tak jako neznámá mimozemská bytost. (Založil/a: Toffife)

LadysR2
  5. 3. 2013, 18:34
Celkem slušnej spád. Kdo má rád akci, a trochu neznáma, ten se pokochá. Kde se jen bere tajemná síla, co dává Jimovi vnuknutí k záchraně konkrétního života na konkrétním místě? A podaří se novinářce Thornové "vyšťourat" jeho totožnost a praktiky, které používá, nebo se jí ztratí z hledáčku? Přečtěte si to :-)
Hazakiros
  1. 11. 2013, 21:45
Opravdu strhující román, který jsem přečetl během pár chvil. Zajímavé bylo mj. vysvětlení, jak Jim financoval své akce. Také bych potřeboval „vnuknutí" na čísla ve sportce :-) Dobrá práce.
Eumenida
  13. 2. 2011, 19:40
Napětí i romantika v jednom balení. Doporučuji přečíst! Do poslední chvíle jsem nevěděla, jak si tajemná vnuknutí vyložit... Perfektní román, čte se jedním dechem!
Lilienn
  31. 10. 2013, 13:07
K této knize jsem přišla přes kamarádku, která je stejně jako já fanynkou Stephena Kinga a tuto mi půjčila. Určitě stála za to! Propracovaná, dobře promyšlená, děsivá, lidská... Povedla se a určitě doporučuju dále.