Aj ja teba

Profil knihy je v jiném jazyce

Aj ja teba Originální název: Aj ja teba

Slovart - 2010
ISBN: 9788055602851

Slovart (2010) 9788055602851 205

Aj ja teba. Veta, ktorou sme kedysi mohli odbiť toho, kto nás miloval, urážal, vyzýval, kto sľuboval, útočil, kto nás skúšal. Dnes sa svet zrýchľuje, informácie skracujú a vy namiesto dlhého vysvetľovania dostanete len krátku správu, ako napríklad asap. A viete, že si máte švihnúť. A tak, keď vám niekto šepne do ucha alebo napíše do mobilu Aj ja teba, je to hotové vyznanie. Je v ňom celá kniha. A vy ju už čoskoro budete držať v ruke. Nie je len o manželstve, o rodičovstve, o túžbach a bývalých láskach. Nie je len o minulosti, ktorá ovplyvňuje súčasnosť.
Matkin vie o vzťahoch, o láske, o sexe a o tajomstvách svoje. Žije v dnešnom zrýchlenom svete, a keď nestíhame, ukazuje nám, čo stojí zato vidieť, urobiť a povedať. Niekedy stačí poznať len tri slová: Aj ja teba. (Založil/a: JAR.ka)

Michelle S
  7. 3. 2014, 0:15
Po dlouhé době jsem se vrátila k Matkinovi a musím říct, že mi docela chyběl:-) Tohle bylo překvapivě jiné než jeho předešlé knihy. Takové... dospělejší. Ale velmi povedené. A konec mi vyloženě vykouzlil úsměv na tváři. Jen tak dál a budu moct prohlásit "Aj ja teba, Matkine":-)