Srebrenica

Srebrenica

Podtitul: Příběh politicky korektního rasismu aneb Největší lež v Evropě od konce 2. světové války

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-902541-0-7

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-902541-0-7 272 Nakladatel: Loxia

11. září 2001 se v Novém Yorku v SSA zřítil kolmo do základů mrakodrap o 47 podlažích (budova WTC 7), aniž by do něj předtím narazilo letadlo. 14. září 1996 ve volbách v Bosně a Hercegovině odevzdalo hlas 914 voličů, kteří ale jako „oběti srebrenického masakru“ měli být už více než rok po smrti…. Soudruzi z Nového světového pořádku (NWO) nám předkládají k uvěření lži stále drzejší a bizarnější. V případě údajného masakru, který se měl odehrát po 11. červenci 1995 v okolí města Srebrenica ve východní Bosně, chybí mrtví, pachatelé i písemné rozkazy. „Chybí vlastně všechno, aby nějaký masakr mohl být dokázán“ konstatuje autor knihy Alexander Dorin. A ptá se: „Tisíce mrtvých se účastní voleb, OBSE nemá přístup k volebním seznamům, mrtví získávají novou identitu, příbuzní neznají datum narození svých rodinných příslušníků ... Který samostatně myslící člověk ještě může čemukoli z tohoto vykonstruovaného srebrenického příběhu věřit?“ Dorinova kniha je jedinečným svědectvím o manipulacích a lžích, na nichž se zprávy o „největším masakru v Evropě od konce 2. světové války“ zakládají. Přináší také u nás dosud nepublikované detaily o sadistických postupech a rozsudcích bez důkazů tzv. Tribunálu pro bývalou Jugoslávii (ICTY) v Haagu. (Založil/a: addelka)

v.kubac
  11. 10. 2015, 21:14
Podtitul knihy je naprosto výstižný.A tuhle lež nám rok co rok připomínají média.Bohužel žádná neřeknou pravdu.