Bleděmodře pruhovaný

Bleděmodře pruhovaný Originální název: Bleděmodře pruhovaný

Nezjištěno / Jiné - 2012
ISBN: 978-80-260-3542-8

Nezjištěno / Jiné (2012) 978-80-260-3542-8 397

Tereza, mladá česká středoškolská profesorka, se při svém studijním pobytu v New Yorku setkává s pohledným mladíkem. Přeskočí jiskra a je tu láska na první pohled... Jaké je však překvapení, když zjistí, že protějšek je někým jiným, než se v prvních minutách jejich sblížení zdálo! Robby je totiž celebrita. Tereza je sice krásná, inteligentní a vtipná mladá žena, ale obyčejná cizinka odkudsi z Čech. (Založil/a: spartik)

tétéčko13
  9. 7. 2015, 0:44
Kniha se zamýšlí nad tématem, který jsem dosud nikdy neřešila a ani o něm nepřemýšlela. Totiž, jak se má člověk vyrovnat s popularitou svého partnera. Zde jde o normální dívku, která se do svého příštího manžela zamiluje dřív, než zjistí, že je to populární a jinými ženami obletovaný herec.
Kniha se mi velmi líbila už pro své prostředí. Odehrává se jednak na Manhattanu, jednak na majáku. Kromě hlavních postav jsem si nejvíc oblíbila Franka, naprosto skvělého přítele. Příběh je vtipný, napínavý a s velkým zvratem v závěru.
Divím se, že ji zde na tomto fóru dosud nikdo nekomentoval.