Rychlá relaxace

Rychlá relaxace

Podtitul: Minutová cvičení proti každodennímu stresu

Grada
ISBN: 978-80-247-5073-6

Grada 978-80-247-5073-6 124

Anotace
Jste v totálním stresu, máte napjatá ramena, bolí vás záda, ale nemůžete najít čas na relaxaci – a už vůbec ne na „náročné“ techniky, jako je jóga, tai-chi nebo Feldenkraisova metoda? Toužíte po chvilkách relaxace uprostřed hektického dne, během nichž můžete načerpat energii a podpořit své tělesné a duševní zdraví? Vyzkoušejte naše sestavy relaxačních cviků. Ať už na nákupech, v kanceláři nebo v dopravním prostředku – buďte k sobě vnímaví a mějte na paměti, že tyto jednoduché pohyby můžete využít kdekoliv a kdykoliv. Je možné během několika minut opravdu účinně relaxovat? Ano, je to možné! Devět celostně zaměřených krátkých programů prokazatelně pomáhá při nadměrném napětí, bolestech a přetížení. A nejen to: Každý pohyb vede k nové koncentraci, vnitřnímu klidu a duchovní svěžesti. Pomocí cvičení zaměřených na jednotlivé oblasti těla můžete zcela individuálně a cíleně zmírnit své potíže – počínaje očima a konče prsty na nohou. (Založil/a: Rosie5)