Pátračka Gilda a Posvátné kosti

Pátračka Gilda a Posvátné kosti Originální název: Gilda Joyce:The Bones of the Holy

Albatros - 2013
ISBN: 978-80-00-03306-8

Albatros (2013) 978-80-00-03306-8 268

Když jsem se tak koukala na mámin otevřený kufr a sledovala, jak nervózně skládá a přeskládává oblečení čerstvě upravenýma rukama, cítila jsem jasný signál – to šimrání v levém uchu, které občas mívám, když se má stát něco neobvyklého. Někdy to znamená duchovní aktivitu v blízkém okolí. Někdy je to předtucha nebezpečí. Nemám důkaz, ale jsem si skoro jistá, že máma přede mnou něco tají. Musím zjistit co a proč… Pátý příběh Gildy Joyceové je velmi napínavý – trochu detektivka, hodně duchařina. Vždyť se také odehrává na Floridě, v nejstarším městě Spojených států St. Augustine, které je známo svými záhadami… Tentokrát musí Gilda vyřešit případ velmi obtížný, protože se jí bezprostředně dotýká… Jak úkol uchopí a kam její pátrání povede, zjistíte při četbě. Rozhodně se nudit nebudete, a pokud neznáte ostatní případy, sáhněte i po předchozích knihách, v nichž řeší zajímavé záhady poměrně nestandardně svérázná pátračka s parapsychologickými schopnostmi. (Založil/a: Radulka)