Ta holka se snad zbláznila

Ta holka se snad zbláznila
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Erika - 2011

Erika (2011)

Dovolte nám, abychom vám představili Artura a Adélu.Artur je - mírně řečeno frajer,holkař a drzoun.Pracuje jako diskžokej,sebevědomí má na rozdávání,dívčí srdce láme na počkání a pro ostré slovo nebo protiútok nejde daleko.Naopak Adéla je normální dívka řešící hlavně starosti s tátou.Kluci jí taky příliš potěšení nepřinášejí,nicméně se životem se rve statečně,a i když se občas ocitne dole,dokáže se zase vyhrabat nahoru.Artura a Adélu svede život dohromady náhodou na jedné sobotní diskotéce,ovšem jakmile se jekich životy protnou,osud si s nimi začne potměšile pohrávat... (Založil/a: murtinek)

Ellis147
  22. 2. 2015, 16:20
Vtipně napsána, pobavila a moc dobře se čte. Klidně by mohla volně navazovat i další kniha, druhý díl. Bavila jsem se proto dávám *****
aknelkax
  18. 2. 2014, 19:08
Tuto knihu jsem četla ,když jsem cestovala vlakem a mohu říci,že jsem se opravdu moc dobře bavila.Kniha je velmi dobře napsaná a autor mě opět nezklamal.
murtinek
  14. 1. 2014, 23:07