Krize jako šance

Krize jako šance

Podtitul: Jak řešit krize a napříště se jim vyvarovat

Noxi - 2014
ISBN: 978-80-8111-150-1

Noxi (2014) 978-80-8111-150-1 296

KRIZE JAKO ŠANCE
Jak řešit krize a napříště se jim vyvarovat
Vystoupit z vlastního popela jako bájný pták Fénix
Krize v sobě mívají něco znepokojivého, často nás dokážou úplně vykolejit. Co bylo v jednu chvíli ještě v pořádku, v tu další o tom už pochybujeme. Místo abychom se novou situací nechali zdolat, měli bychom se spíš chopit šance a prostě nově nastavit „výhybky“.
Autor nás informuje o tom, jak krize vznikají a jak se na nás projevují. Bere přitom v úvahu různé podoby problémů, do nichž se můžeme dostat, jako například ve vztazích, v profesi, vývojové nebo také duchovní krize. Předkládá možnosti řešení jak je úspěšně zvládnout. Teprve poté nad sebou získáme opět kontrolu a jsme schopni jednat, místo abychom pouze „odpovídali“ na podněty. (Založil/a: Morsie)

Morsie
  15. 1. 2014, 16:59
Tohle je můj oblíbený autor. S jeho knihami si vždycky tak nějak rozšířím úhel pohledu na život a celý svět. Nebo líp řečeno, já ten úhel posunu. Protože všechno co zažíváme, je jen o tom, jak to bereme, a když bereme krizi jako krizi, pak to krize opravdu je. Kdežto když svůj pohled posuneme, můžeme uvidět docela jiné, skryté možnosti a příležitosti. Skvělá kniha, která by se měla dostat do rukou především těm, kteří věří, že jsou dokonalí...