Manželská past

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Ikar - 2014
ISBN: 978-80-249-2391-8

Ikar (2014) 978-80-249-2391-8 224

Hrabě Michael Conte si musí najít manželku. Ne že by pohledný multimilionář nějak zvlášť toužil vlézt do chomoutu, ale podle staré italské tradice, na které lpěl Michaelův otec, se nejprve musí oženit on, a teprve potom se může vdát jeho mladší sestra. A ta po sňatku doopravdy touží. Aby Michaelova rodina nepojala podezření, že si historku o náhlé svatbě vymyslel, rozhodne se jim přivézt důkaz a uzavře dohodu se svou známou Maggie Ryanovou.
Pokud bude temperamentní fotografka během své pracovní cesty do Milána předstírat, že je Michaelovou novomanželkou, přeruší hrabě na oplátku jednou provždy veškeré kontakty s Alexou, ženou Maggiina bratra Nicka, kterou podle Maggie tajně miluje. Ani jednoho ze zúčastněných by zpočátku nenapadlo, jakou past na sebe právě nachystali… (Založil/a: Knihovnice25)

Morsie
  28. 1. 2014, 14:05
Už jsem četla Manželskou smlouvu, takže bylo celkem logické, že mě bude zajímat, jak se tyhle manželské etudy pohnou dál. No úplně se nepohnuly, spíš je to totéž v novém kabátě. To ovšem na atraktivnosti knihy netratí. Je zábavná, čtivá a oddechová - co víc by si dnes člověk mohl přát? Navíc mě opravdu baví, že se tu objevují postavy z minulé knihy.
Adri-Anna
  25. 12. 2014, 20:40
Tenhle díl jsem četla až jako poslední a nemyslím si, že by to byl ten nejslabší článek:-) ...to je dle mého Manželský omyl. Trapná byla kapitola o hlídání dětí, tam jsem mírně přeskakovala řádky :-D
Nemůže to kandidovat na bestseller (ani ostatní díly), ale přišlo mi to jako roztomilé čtení :-) :-D
Lucy Sisk
  28. 2. 2014, 21:34
Tak druhý díl byl ještě lepší než první a zároveň průhlednější. Jedna postava mě však dostala, byla to matka hraběte. Živě jsem si ji dokázala představit jak se baví, když její nová "snacha" neumí udělat těstoviny (což neumím ani já!).
Nnelly
  3. 4. 2014, 11:21
Líbilo se mi to, určitě víc než předchozí díl (ono to vynucené/falešné manželství mezi obětavou chudinkou a arogantním pracháčem taky nakonec unaví, ikdy mu to trvá roky a tisíce obdobných knih), tady je to trochu jinak, máme hrdinku, který nevadí být mrcha, když se jí zachce (a překvapivě k tomu má své důvody), taky to není naivní nezkušená káča, což je taky plus, její protějšek je sympatický, příběh který osvětluje, co se dál dělo s hrdiny předchozího dílu, taky potěší... jo líbilo, co k tomu dodat?
smajlinka
  5. 7. 2014, 13:10
Manželskou past jsem četla hned po Manželské smlouvě a jo, bylo to trochu jako přes kopírák, manželství na oko, ale nakonec se do sebe samozřejmě zamilují. Jen postavy tu byly pojaty obráceně, no ale nechci prozrazovat. Ale i tak se mi knížka líbila, pokud hledáte romantiku jako blázen, tak doporučuji
Evelýny
  26. 7. 2014, 9:47
Manželská smlouva mě bavila - Manželská past HRŮZA! Vtipné scény na mě působily křečovitě až trapně, rozporuplná hlavní hrdinka mě štvala. Bojím se pomyslet, o čem bude Manželský omyl.
Světový bestseller - kdo vlastně tento punc uděluje?
kklepkaa
  11. 2. 2014, 16:44
Pro mě je dvojka rozhodně slabší než jednička. Autorka zdá se použila první díl jako šablonu pro ten druhý. Třetí díl už v budoucnu pravděpodobně nedám :)
Eviickaaa
  19. 2. 2014, 16:40
Tak tohle bylo zlo. Asi nejsem na Italii, protože mě děj vůbec nebavil. Myšlení hl. hrdinky mě fakt iritovalo. Jedno ho chce, pak zase ne - to je ještě normální, u těhle knížek ale ty důvody. Neustálý předhazování rodičů, jak kdyby jí snad mučili... děs
Mickey123
  30. 11. 2016, 11:27
Oddechovka, tak jako první díl, člověk nemusí moc zapojovat mozek, takže se dá číst večer po náročném dni.
charlotte5
  3. 2. 2014, 22:34
Po přečtení Manželské smlouvy, jsem se na další díl od této autorky moc těšila a musím říct, že mě opět nezklamala :) Sice se dalo předpokládat, o čem knížka bude, ale za nedělní dopoledne Manželská past přečtena a čtenářka spokojena :)