Průvodce ztracených

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Albatros - 2014
ISBN: 978-80-00-03425-6

Albatros (2014) 978-80-00-03425-6 368

Vedle starých známých – Hanky, Rafana a Sváti – nás nový příběh seznámí s Tulianem, Silmurem nebo mágem Artitanem. Tentokrát nás děj zavede hlavně do školy v Airbowanu, která se nachází v nevlídné krajině na pomezí mezi životem a smrtí. Vládnou zde harpyje, jež jsou také učitelkami Toma a Sama. Druhá – zcela nová oblast, kam se dostaneme – je Jižní kontinent a hrad Belistoun s okolím. (Založil/a: Kůstka)

Rumbelle
  31. 1. 2016, 20:39
Tento díl je o Samovi a Tomovi. Samozdřejmě jsou tam i naši hlavní hrdinové (Vron, Hanka, Sváťa a Rafan) ale jsou zde jako vedlejší postavy. Což je mi líto. Ale i tak se mi tento díl líbil i přes počáteční nedůvěru.
janazu
  27. 6. 2016, 12:50
Tento díl podle mého názoru nebyl tak dobrý jako ostatní. Vždy byli hlavní hrdinové Hanka, Sváťa a Rafan. Zde ale kniha má
za hlavní hrdiny Sama a Toma. Bylo mi to docela líto. Ale i tak byla knížka docela líbila.