Obtížné rozhovory

Obtížné rozhovory

Podtitul: Jak vyjednávat o věcech, na nichž nejvíce záleží

Management Press - 2013
ISBN: 978-80-7261-261-1

Management Press (2013) 978-80-7261-261-1 340

Mezinárodní bestseller přináší návod, jak konstruktivně (a úspěšně) vyjednávat, aniž bychom byli zatíženi přemírou stresu a vypjatých emocí i za předpokladu, že jsme ke konfliktu více či méně přispěli. Autoři předkládají praxí ověřenou metodu, jak „obtížné rozhovory“ začínat, aniž bychom se začali bránit, jak při nich bez zbytečných útoků a obviňování postupovat a především jak se vyhnout třem nebezpečným nástrahám (předpokladu samozřejmé pravdy, předpokladu zlých úmyslů a kolotoče obviňování). Na četných příkladech upozorňují na „skryté miny“ při vyjednávání spočívající ať už v tvrdé argumentaci, jednostranném prosazování svých názorů či v používání silových vyjednávacích metod. Kniha je určena nejen pro manažery, podnikatele, právníky či profesionální vyjednavače, ale i pro všechny ty, kteří chtějí zlepšit své vyjednávací schopnosti a komunikační dovednosti. (Založil/a: ssuva)

Douglas Stone Douglas Stone

Bruce Patton Bruce Patton

Sheila Heen Sheila Heen

ssuva
  16. 1. 2014, 10:01
http://www.mgmtpress.cz/manazerske-dovednosti/obtizne-rozhovory/ - zde najdete ukázku v pdf