Šampion

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

CooBoo - 2014
ISBN: 978-80-7447-450-7

CooBoo (2014) 978-80-7447-450-7 344

June a Day přinesli pro Republiky obrovskou oběť, ale nyní se jejich země ocitla na pokraji zániku. V okamžiku, kdy se vše schyluje k podepsání mírové dohody s odvěkým nepřítelem Koloniemi, se přihodí něco, co změní kola osudu a uvrhne celý národ do boje o holou existenci. A jestliže chtějí Day a June zachránit Republiku, musí obětovat to nejdrahocennější, co mají. Odhodlají se k další oběti, nebo se nakonec ukáže, že všechno je úplně jinak? (Založil/a: mitulka)

Marie Lu Marie Lu
*11.07.1984

karkulík
  24. 1. 2014, 15:48
Naprosto dokonalé zakončení celé trilogie! Úžasně čtivé, jako předchozí díly. Doporučuju, doporučuju, doporučuju!!! :D
Vali007
  25. 6. 2015, 9:53
Četla jsem v originále a můžu jenom doporučit. Každá další kniha trilogie se mi líbila víc. Občas mi přišlo, že děj moc rychle utíká a přeskakuje, asi to bylo i tím, že jsou knihy hodně čtivé a člověk ani nestihne vstřebat, co se stalo a už se děje něco nového, ale jinak trilogie splnila moje očekávání.