Vraždy bez svědomí

Vraždy bez svědomí

Knižní klub - 2014
ISBN: 978-80-242-4280-4

Knižní klub (2014) 978-80-242-4280-4 408

Bez motivu, bez slitování, bez výčitek… Žádné stopy na místě činu, žádná spojitost mezi oběťmi. Sériový vrah, který řádí v Londýně, se zdá nevypátratelný. Detektiv Sean Corrigan má zprvu podezření, pak i důkazy, ale proti někomu, kdo pracuje pro vlivnou finanční instituci, je to málo. Vraždy přibývají, ale množí se i drobné nesrovnalosti. Seanovi nezbývá než spolehnout se na svůj instinkt, který mu pomohl přežít děsivé dětství – ten v něm však zároveň probouzí i to, co by mělo zůstat navždy skryto… Debut bývalého kriminalisty z londýnského oddělení vražd nezapře autorovu patnáctiletou zkušenost se světem zločinu. (Založil/a: Selene)

Morsie
  29. 1. 2014, 16:12
Po téhle knížce jsem sáhla prostě jen tak - z nudy. No a najednou se z toho vyklubal neskutečně strhující příběh, který mě úplně pohltil. Je evidentní, že autor je opravdu z branže, protože na každé stránce jednoduše ví, o čem píše. Kniha má skvělou psychologickou rovinu a toho si cením nejvíc. Strávila jsem čtením jedno odpoledne, jedno velice napínavé, bezdeché odpoledne. Můžu jen doporučit.
KamcaR
  5. 6. 2014, 16:58
Do jisté míry originální, čtivé a - zejména kapitoly z pohledu vraha - svižné a napínavé. Kriminalista je na autorovi znát nejen, pokud jde o popisy policejních postupů, ale i o ukázky toho, jak práce kriminalistů ovlivňuje jejich rodinný život.