Mysl je mocný lékař

Mysl je mocný lékař

Jota - 2014
ISBN: 978-80-7462-517-6

Jota (2014) 978-80-7462-517-6 312

Vyrůstali jsme ve víře, že každé onemocnění je způsobeno geneticky. Nebo za ním vězí příslovečná smůla – a klíče k optimálnímu zdraví drží v rukou jen a pouze lékaři. Doktorka Lissa Rankinová tomu léta věřila taky. Pak začala sama trpět zdravotními neduhy a snažila se vyléčit pomocí západní medicíny. Kupodivu zjistila, že jí v ordinacích nejen nepomohli, ale naopak všechno ještě zhoršili. Rozhodla se vzít věci pevně do svých rukou. (Založil/a: Selene)

prkali
  4. 6. 2016, 12:23
Paní doktorce věřím - ani její knihu nemusím číst (ale když na ni narazím, ráda to udělám). A protože opravdu nejsem zrovna fit, v pondělí vyrazím do nejbližšího dragstóru, apatiky nebo ve kterém obchodě tyhle léky vedou - a všechno si koupím - už mám seznam: troje balení důvěrných vztahů, tu největší lahvičku něhy (koncentrát, ředit 1:1000), přípravek Vděčnost-rapid ve spreji, autenticky sebevyjadřovací pastilky, bylinkový čaj proti osamělosti (která neléčena zaplavuje tělo jako jed) a možná jednu nebo dvě škatulky sexu. Přinesu si to domů, vyložím na stůl, budu nad tím meditovat a budu zdravá a šťastná - jupí...