Život té druhé

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-918-9

Domino (2013) 978-80-7303-918-9 423

Opravdu si myslíte, že ostatní mají lepší život než vy? Sestry Evergreenovy byly už od dětství jako voda a oheň. A zůstalo jim to doposud: Martha je vdaná, má dokonalý dům, milovaného manžela, dvě děti a vede spořádaný život, jaký si vždycky představovala. Naproti tomu Eliza bydlí v jednopokojovém bytě s přítelem, který je sice hrozně moc sexy, ale… ale to je asi tak všechno dobré, co o něm může říct. Jinak je nespolehlivý, nepořádný a především nedospělý. A tak ho jednoho krásného dne Eliza opustí. Shodou okolností to udělá přesně ve chvíli, kdy Marthu opustí její manžel. A teprve tehdy začnou mít obě sestry pocit, že se ocitly na jedné lodi. (Založil/a: LaBomba)

Adele Parks Adele Parks
*??.??.1969

teite
  1. 2. 2015, 16:28
Velké zklamání! Samozřejmě jsem od literatury tohoto typu nečekala složitou zápletku nebo spletitý děj, ale tohle byla prostě těžká nuda - alespoň pro mě. Nesmírně mě totiž rozčiloval autorčin styl, kdy některá z hrdinek pronesla banalitu typu "Doprčic", načež se na dalších dvou stranách rozvíjel rádoby hlubokomyslný vnitřní monolog, jak se to stalo, že teď najednou kleje, a jak to asi do budoucna ovlivní její život. Většina knihy mi tedy přišla jako snůška dost plytkých frází, obě hrdinky mi byly vlastně protivné, jejich motivace nepravděpodobná a vtipy nepřirozené a násilné. Zrátka jinou knihu od této autorky už takřka jistě do ruky nevezmu, pokud budu mít na výběr něco jiného.
Quinty
  23. 3. 2014, 13:12
tohle bylo moc pěkné čtení. sice opravdu těžká r-o-m-a-n-t-i-k-a, ale jednou za čas to neškodí a je to příjemné. nicméně asi jen pro ženy :)
Digi
  11. 1. 2015, 19:51
Oddechová příjemná kniha, která byla i zábavná a četla se hezky. Určitě jí doporučuji pro nenáročné čtení :)
Ewyonka
  6. 7. 2016, 1:28
Kniha se kterou zažijete příjemnou pohodičku. I když děj není více propletený, nutí vás to knihu přečíst až do konce.