Iron Man: Démon v lahvi

Iron Man: Démon v lahvi Originální název: Iron Man: Demon in a Bottle
Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Hachette Fascicoli - 2014

Hachette Fascicoli (2014) 160

Ať už v zasedací místnosti nebo na bojišti, průmyslník Justin Hammer je protivníkem, jakému dosud Iron Man nečelil. Tony Stark, dotlačen na hranice svých možností armádou superpadouchů, musí najít způsob, jak Hammera zastavit, ale především - jak porazit své vlastní vnitřní démony. (Založil/a: NinadeL)

Gustik5
  22. 9. 2014, 23:42
Na onu dobu se jedná o velmi převratný komix, který postavu Iron mana posunul současným směrem. Trochu mne zamrzelo, že se problémy s alkoholem neřešily ve filmech s Robertem Downeym Jr. ale co už. Mně se tento svazek líbil.
Honzissis
  16. 5. 2016, 14:10
Konečně jsem dokoupil celou sérii UKK, takže jsem začal pěkně od začátku a musím říct, že rozjezd je slušný. Předem je mi k srdci blíže DC comics, ale to nemění nic na tom, že si rád přečtu i konkurenci. Démon v láhvi je můj první načtený Iron-Man a nezklamal. Na 80. léta to musel být převratný komiks, protože zde už nešlo o jednoduchou rubačku s partou záporáků! Řeší se tu obyčejná lidská neřest a jak už název napovídá, jde o problém s alkoholem. Scénář je perfektní, doplněn poctivou kresbou. Za co srážím pár bodíků, je coloring, ale to je dáno dobou vzniku. Další výtkou je trapné opakování jmen záporáků, přímo při bitce! Celkové shrnutí je velmi kladné a doporučuji! Verdikt 85%.