Překroč svůj stín

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

CooBoo - 2014
ISBN: 978-80-7447-449-1

CooBoo (2014) 978-80-7447-449-1 376

Nikdo neví, co se stalo té noci, kdy se z Echo Emersonové, populární holky, stal outsider s podivnými jizvami na rukou, o kterých si špitá celá škola. Dokonce ani Echo nezná celou pravdu, co se té strašlivé noci odehrálo. Ale byla by moc ráda, kdyby se vše vrátilo k normálu. Ovšem když se v jejím životě zjeví Noah Hutchins, hezoun v černé kožené bundě, co holky vlastně jen využívá, její svět se obrátí vzhůru nohama takovým způsobem, že si to ani v nejdivočejších snech nedovedla představit. Noah jí totiž rozumí. A pomůže jí najít odpovědi. Přitom by neměli mít vůbec nic společného. A se všemi těmi tajemstvími, která v sobě oba nesou, je v zásadě nemožné, aby byli spolu. Přesto nedovedou potlačit vzájemnou přitažlivost. A Echo se ptá sama sebe, jak daleko může zajít, aby překročila vlastní stín, a co všechno je ochotná riskovat pro kluka, který ji může znovu naučit, jaké to je, když člověk miluje. (Založil/a: Nikolka001)

Katie McGarry Katie McGarry
*1977

S.monika
  11. 10. 2014, 12:12
Jsem většinou cynik k těmto mládežnickým románům, ale příběh má něco do sebe. Bála jsem se osudové lásky dvou poraněným mladých duší, ale zápletka je promyšlená a velmi dobře zpracovaná. Knihu jsem rozčítala asi na třikrát, ale nakonec jsem ji četla až do noci, protože jsem prostě musela vědět, jak to dopadne.
Evelýny
  8. 5. 2015, 19:31
,,Z Luka jsem měla v břiše motýly. Noah rozséval zmutované pterodaktyly". Tak tahle a podobné hlášky mě v této knize rozesmály. Velmi čtivě napsaná kniha, takže ani neřešíte logičnost a propracovanost příběhu, který je spíše určen mladé generaci na prahu dospělosti. Konec trochu překombinovaný, nicméně plný emocí - někdy ukápne i slzička.
Ve skrytu duše doufám, že někde na této planetě žije spoň jeden Noah. Opravdu doufám....
Katniss Lavender
  30. 4. 2015, 8:11
Katie zase nezklamala a naservírovala mi příběh plný emocí, který mi nejednou vehnal slzy do očí! Musím zdůraznit, že nejde jen o milostné čtení pro dívky, tato kniha přináší čtenáři mnohem víc a myslím si, že by si ji měli přečíst i pánové!
Nikolka001
  24. 2. 2014, 22:57
Naprosto skvělý, čtivý a úchvatný příběh, který vás vtáhne do děje a nepustí. :) Jsem opravdu překvapena. Tato kniha mi toho dala do života spoustu. Doporučuji! :)
sallyhec
  10. 7. 2015, 12:45
Skvělá kniha. Kdyby byla ještě o fousek lepší, patřila by do mého žebříčku nejlepších :). Ale i tak to byla strhující, fantastická kniha plná lásky, bolesti a trpělivosti. Děj byl psán ze dvou pohledů, což začíná být v dnešní době velkým trendem. Mělo to výborný, neotřelý nápad. Kniha nepostrádala humor, poučení a sympatické postavy. Velmi, velmi doporučuji (y).
diaaa
  19. 8. 2015, 14:06
Pěkně se četla to jo, ale nemohla sem se zbavit takovýho deprimujícího a depresivního nádechu, kterej ta knížka má. Ale jinak moc hezká :)
Bella_07
  1. 8. 2014, 16:45
Vážně krásný a silný příběh. Vyprávění z pohledu obou postav, taky přidávám k velkému plusu. Knížka, která pobaví i rozpláče. Na konci knihy mi bylo až líto, že se s hrdiny musím rozloučit! Rozhodně stojí za přečtení!!
karkulík
  1. 2. 2014, 15:20
Čtivá knížka. Dlouho Vam nevydrží (přečteno za jeden den). Psána ze dvou pohledů, což přidává knížce na zajímavosti a lépe to prokreslí charaktery postav. Pekné. Jako oddychovku doporučuji. 4* :)
viktorie327
  10. 3. 2016, 16:57
Tato kniha mě zaujala.Nemohla jsem se od ní odtrhnout.Moc se mi líbil i její předešlý díl,který se jmenoval Jen si troufni!.Rozhodně doporučuji si je oba přečíst. :)
Zuzicekk
  3. 9. 2014, 10:58
Naprosto bombastická knížka. Původně jsem myslela, že se jedná o erotický příběh, ale opak je pravdou! Jedná se o skvělý příběh dvou lidí, kteří nemají lehkou minulost, a každý se s tím vypořádává jinak do doby než se setkají a začnou k sobě chovat city. Vřele doporučiji si ji přečíst!