Bezlepkové recepty pro děti

Podtitul: 100 oblíbených receptů

Grada - 2014
ISBN: 978-80-247-4776-7

Grada (2014) 978-80-247-4776-7 120

Vaše dítě si tuto knihu zamiluje!
Naše dítě má celiakii – to je diagnóza, při které se rodičům i dítěti nejdřív sesype svět. Co se nyní změní? Co naše dítě vlastně ještě smí jíst – a co dělat, když sní něco „zakázaného“? Kde budu nakupovat? Jak budu vařit bez lepku, ale tak, aby to dítěti chutnalo? Díky Susanne Weimer-Koscherové a její dceři Marleen to už není problém. Když Marleen ve čtyřech letech onemocněla celiakií, rozhodla se její matka odvážně experimentovat, a tak vzniklo 100 bezlepkových receptů, které nejen Marleen, ale i její kamarádky ze školky pochválily slovy „no, dobré“.
100 receptů: Chutná jídla od snídaně, svačiny až po večeři. Chutnají celé rodině a zaručeně bez lepku!
Školka, školní výlet a oslava dětských narozenin: Nabízíme skvělé rady, jak postupovat, aby vaše dítě nebylo odstrčeno.
Osobní zkušenosti: Marleen říká, jak nakládá s celiakií a co jí velmi chutná. (Založil/a: Kůstka)