Jak svést ostýchavou dámu

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Domino - 2014
ISBN: 978-80-7303-960-8

Domino (2014) 978-80-7303-960-8 288

Vzpomínka na dávný vášnivý polibek může ovlivnit naše rozličná rozhodnutí…

Lady Minerva Sharpeová vymyslela dokonalý plán, jak uniknout babiččiným požadavkům: zasnoubí se s naprosto nevhodným mužem! Babička jí jistě raději vyplatí dědictví, než aby nečinně přihlížela, jak se její vnučka chystá provdat za jakéhosi nezodpovědného hejska!

A kdo by mohl roli budoucího manžela sehrát lépe než nespoutaný Giles Masters, mladý advokát, jenž se stal předlohou pro postavu přitažlivého špióna v Minerviných románech? A navíc v její mysli stále dřímá neodbytná vzpomínka na vášnivý polibek, který od něj dostala v den svých devatenáctých narozenin... Ovšem zamilovat se do takového nemravy? Ne, to rozhodně nemá Minerva v úmyslu!

Plna odhodlání se pustí do realizace svého plánu, aniž tuší, že Giles je ve skutečnosti tajný vládní agent. Když o něco později spojí síly, aby objasnili záhadnou smrt jejích rodičů, rozhoří se mezi nimi prudká touha. Zdálo by se, že je vše na nejlepší cestě, ale není: jakmile Minerva zjistí pravdu o Gilesově dvojím životě, zanevře na něj. A jemu nezbývá než využít všemožných lstí, jimž ho naučilo jeho povolání, aby si znovu vydobyl místo v Minervině srdci. (Založil/a: TeddyM)

Evelýny
  5. 6. 2014, 20:37
Že jsem se nechala svést a koupila tuto knihu, za to se fakt stydím. O tomto příběhu fakt musím říci SLÁTANINA NA ENTOU. Děsí mě,kolik takových děl tato autorka vyprodukovala. Hvězdičky bych si spíš zasloužila já za dočtení knihy. Přeci jenom dávám aspoň jednu a to za konec.