Nepokoušej mě

Nepokoušej mě

Ikar - 2014
ISBN: 978-80-249-2322-2

Ikar (2014) 978-80-249-2322-2 288

Když se Zoe Octavia dostane z káhirského harému, kam byla unesena, v Londýně ji nečeká příliš vřelé přijetí. S pošramocenou pověstí se těžko může stát úctyhodnou členkou londýnské smetánky – natož aby si našla dobrého manžela! Jediným řešením je vévoda z Marchmontu, atraktivní londýnský hejsek s tou nejhorší pověstí, pokud jde o ženy, sázky a hojné popíjení. Jestliže se mu podaří zajistit Zoe audienci u královny, dveře do londýnských salonů se pro ni ihned otevřou. Jenže odolávat pokušení s krásnou, vášnivou a hříšně smyslnou mladou ženou je pro něho čím dál těžší...

Ukázka z textu

Zrovna se chystal nalít víno do sklenice, když se za ním ozval zpěvavý hlásek. „Marchmonte, vzal by sis mě, prosím?“ Matka slabě vykřikla. Gertrude vyskočila ze židle a pokusila se odtáhnout Zoe z místnosti. Ta se jí vytrhla a popošla blíž k otci. „Říkaly jste, že nejlepší by byl vévoda nebo markýz,“ připomněla sestrám. „On je vévoda. Nemá žádné manželky. Žádnou manželku,“ opravila se rychle. V Anglii má každý muž jen jednu ženu, připomněla si v duchu. „Takže ty ses prostě nabídla prvnímu muži s titulem, který překročil náš práh,“ zamumlala Dorothea. „Vždyť jste říkaly, že k nám žádní vévodové ani markýzové nepřijdou,“ namítla Zoe. „Skoro se bojím myslet na to, co se o tomhle bude vyprávět,“ zasténala Priscilla. „Říkaly jste, že nemám naději se s takovým mužem potkat,“ pokračovala neústupně Zoe. „Ale tady jeden je.“ A jestli to půjde, rozhodně si ho nenechá utéct. „Ááááách,“ hekla matka a svalila se do polštářů. (Založil/a: Laponka)

Loretta Chase Loretta Chase
*??.??.1949