Druhý hrob nalevo

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BETA Dobrovský - 2014
ISBN: 978-80-7306-578-2

BETA Dobrovský (2014) 978-80-7306-578-2 358

Další originální „urban fantasy“, paranormální thriller, u něhož vám bude běhat mráz po zádech a zároveň se pořádně zasmějete. Humor je zapotřebí, protože když se stýkáte s nebožtíky, může vám to zkomplikovat život. Charley Davidsonová, kterou jsme poznali v Prvním hrobu napravo, je příležitostné soukromé očko a pracuje se zesnulými na plný úvazek. Tentokrát se snaží pomoct své nejlepší přítelkyni Cookie v hledání její nezvěstné kamarádky. A jako by toho nebylo dost, záhadný Reyes, „syn Satanův“, opustil své pozemské tělo a teď za Charley chodí jako duch. Je to nezbytné, protože jedině tak se podaří Charley ochránit před temnými démony, kteří jsou mnohem otravnější než mrtví lidé! (Založil/a: Nikolka001)

anishta
  17. 4. 2015, 0:21
Bože, proč jsem si zas oblíbila něco, co má snad sedm (?) dílů! Musím, ale opravdu musím, co nejdříve sehnat další díl. Skončilo to blbě. :/ :D Jinak celkově byla kniha opět skvělá. Jinak nečtěte to na veřejnosti, vypadáte jak blázni, když se moc hlasitě chechtáte. :D
Katniss Lavender
  23. 6. 2016, 16:41
Opět jsem se skvěle bavila a knihu jsem přečetla jedním dechem! Nikdy jsem nebyla velký milovník kriminálek, ale v tomto příběhu mě opravdu baví! Sarkasmus a smysl pro humor hlavní hrdinky je mi velmi blízký... Hned se pouštím do dalšího dílu!
Nikolka001
  5. 3. 2014, 23:28
Velice čtivá kniha, která příliš nenadchne, ale ani neurazí. :) Příběh mohl obsahovat více akce a detektivní případ mohl být lépe propracovaný. :)
Ale i přes tyto vlastnosti si hlavní hrdinku oblíbíte a budete se těšit na další stránku knihy. :)
Konec je strhující a překvapivý. :)
LencaF
  17. 5. 2016, 12:36
Opět dávám tři hvězdičky, jako u předchozího dílu. Žádný velký posun. Děj je pro mě pořád tokový méně propracovaný ale i tak se dám do trojky, protože i přes moje výhrady jsem si hlavní hrdinku oblíbila.