Ze závislosti do nezávislosti

Ze závislosti do nezávislosti

Podtitul: (spoluzávislí a nešťastní)

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Chcete-li vědět, co je závislost, dozvíte se o tom z první ruky. Dočtete se, jak se s ní dá žít. Jak se s ní smířit a jak s ní nebojovat. Nebojovat, a proto ani neprohrát. Dočtete se, že žádný boj s drogami, alkoholem, s přetěžováním v zaměstnání, s přejídáním neexistuje. Nad ničím jsem nezvítězil, a právě proto si užívám života ve svobodě a nezávislosti. Nedám vám žádný recept. Jen naději. Naději, že je možné žít život v abstinenci. Naději, že život v abstinenci je možný pro každého závislého, který se pro něj rozhodne. Naději pro závislé, a také pro ty, kteří s nimi z nějakého důvodu, známého jen jim, žijí, chtějí s nimi žít a nechtějí je úplně opustit. Dočtete se, že nejde o cestu k dokonalosti. Jde jen o způsob života, díky němuž si lidé žijí podle svých představ a možností. Proto zcela svobodně. (Založil/a: Ashayam)