Božský cizinec

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Jota - 2014
ISBN: 978-80-7462-515-2

Jota (2014) 978-80-7462-515-2 318

Sara Dillonová, nadaná finanční asistentka, se při útěku od svého nevěrného přítele přestěhuje do NY. Unavená několikaletým stereotypem hledá povyražení bez přílišných závazků. Když v tanečním klubu potká neodolatelného, sexy Brita, nepočítá s tím, že by z toho bylo něco víc než zábava na jedu noc. Ale způsob a rychlost, kterými překračuje její zákazy, ho brzy promění z nezávazného flirtu v jedinečného Božského cizince.
Celé město ví o tom, že Max Stella je na ženské a střídá je jako trenýrky. Navzdory tomu, že spoléhá na svůj vzhled businessmana, začne po setkání se Sarou - a po jejím svolení, aby pořídil několik jejích divokých fotek - přemýšlet nad tím, jestli by jeho vášně mohly přerůst za hranice ložnice.

Jen pro odvážné: Kde Božský bastard pro jistotu skončil, Božský cizinec teprve začíná! (Založil/a: Tedjsemtadyja)

Lucianna
  29. 8. 2014, 4:58
No připada mi jako bych četla jednu a tu samou knihu do kola protože postavy se až příšerne shodují.. Ale možna to tak připada jen mě nevím..
Adri-Anna
  21. 5. 2014, 16:49
Do božské knihy to mělo daleko :-( tři hvězdičky dávám jenom z úcty k Bastardovi :-) Cizinec se musí od něj ještě hooodně učit :-D
Lucy Sisk
  29. 9. 2015, 11:52

Je to jako sledovat postupný úpadek. Sice čtete příběh, který byl dobře rozvrhnut, ale stala se z něj pouhá spojka mezi jednotlivými pasážemi, kdy se oddávají nevšednímu sexu. (Proti gustu žádný dišputát, řekl slepý a šel na němý film.) Postavy se prokousávali svou prací, popřípadě si vyměňovaly dialogy, občas vtipné, hlavní však zůstávalo rychle se dostat k jejich fyzickým aktivitám.
Nnelly
  3. 4. 2014, 11:05
Myslím, že už od autorek nemám potřebu číst cokoli dalšího... jak byla předchozí kniha místy špatná, nevyzrálá a zbytečně uječená, tahle nebyla nic z toho, absoltuně žádný dojem z příběhu či postav, krom toho, že to bylo prostě špatné... spíš takový lehký podprůměr, ale vzhledem k tomu, že si po pár týdnech nevzpomenu na nic, co se tam stalo, tak s hodnocením ještě klesám, i v tomhle žánru se dá najít spousta lepší knih
Evelýny
  18. 5. 2014, 1:13
Jak mě Božský bastard docela bavil, tak tato kniha mě totálně zklamala. Dočetla jsem ji jen tak tak. Nechápu, proč psát pokračování, když nepřijdete s něčím novým.Z mého pohledu ztráta času a vyhozené peníze. Do dalšího dílu rozhodně nejdu.
Aspet
  22. 7. 2014, 14:26
První díl byl asi lepší, ale opět jsem knihu přečetla jedním dechem a na chvilku vypadla z reality, bavilo mě to.
elisminarova
  12. 6. 2016, 19:47
Už od začátku knížky jsem věděla, že pro mě bude nejlepší Božský bastard. Na Bennetta prostě ani Max nemá :D Někteří říkali, že jakmile si přečtu Cizince a Hráče, tak na Bastarda si ani nevzpomenu - no, asi jsem divná, ale prostě Bennett Ryan, je Bennett Ryan. ♥ Božského bastarda žádný cizinec ani hráč nepřekonají! :D
123.Iveetka
  2. 12. 2014, 10:13
Nečetla jsem bastarda a rovnou se vrhla na cizince a nevadilo mi to. Knížka se mi líbila, zápletka sice nic moc, ale shrnutím pohodová oddychovka :)
any12
  20. 8. 2014, 20:58
Podle mého názoru, jsem měla zůstat jen u prvního dílu této série a do této knihy se nepouštět. Bohužel, stalo se a tuto knihu jsem si koupila. Nedočetla jsem ji, protože byla nudná v porovnání s prvním dílem. Popisy akcí jsou prostě o ničem.
bibe
  23. 2. 2014, 22:19
Od knihy jsem očekávala trochu více, než od předešlého dílu, což slibovala již na obalu. Bohuže jsem se ničeho takového nedočkala. oproti Božskému bastardovi v ní chybí vtip, spád, a v podstatě i jakýkoliv popis sexu, který se v literatuře tohoto typu očekává. Uměle ytvořená zápletka, aby se v knize také něco dělo, která je vyřešena během několika posledních stránek na kvalitě taky spíše ubírá, než přidává. A bohužel ani nijak zvláštní,dobrodružnější, netradiční, pikantní nebo ožehavější téma v sexu také nepopisuje.