Gabrielův Očistec

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

XYZ - 2014
ISBN: 978-80-7388-876-3

XYZ (2014) 978-80-7388-876-3 560

Po Infernu přichází Očistec…Po citovém pekle, kterým si museli projít, aby mohli být Gabriel Emerson a Julia Mitchellová spolu, si konečně užívají jeden druhého. Během romantické dovolené v Itálii Gabriel Julii zasvěcuje nejen do méně známých oblastí renesančního umění, ale i do tajů smyslového a tělesného potěšení. Po návratu do univerzitního prostředí se však štěstí změní v očistec a oba musí začít o svou lásku znovu bojovat – s žárlivým ex-partnerem, s univerzitními pravidly, s nepřejícími kolegy a studenty. Bude nakonec osud profesora Gabriela Emersona stejný jako osud jeho vzoru a objektu bádání básníka Danta, nebo si svoji Beatrici a její lásku vybojuje? (Založil/a: Zdenča22)

Sylvain Reynard Sylvain Reynard

Adri-Anna
  1. 4. 2014, 21:05
Tak tuhle knihu bych nepřála ani mému největšímu nepříteli, nemá žádnou literární hodnotu, nezaujme, chybí tomu elán. Hezký je jen název a přebal knihy, což mi nestačí.
Nnelly
  2. 5. 2014, 22:29
Fakt Očistec, téměř peklo, vlastně, druhý díl připomíná první díl, až na to, že je ještě nudnější, ucouranější a plný dalších hlášek, z kterých bolí zuby... ale dočíst se to dalo, proto jedna hvězda
Samie
  25. 10. 2014, 22:51
Upřímně ani nevím co si o této knize mám myslet. Jednu chvíli mě to hrozně bavilo, ale na druhé straně některé pasáže byly až moc přeslazené a nereálné.Ale číst se to dalo, Jen ten konec bych řekla, že byl trochu víc unáhlený jako kdyby autor už to chtěl na rychlo ukončit. Druhý díl byl pro mě určitým menším zklamáním. Doufám že třetí díl bude lepší.
Helenapa
  21. 9. 2014, 8:38
Adri-Anna: Nechápu, když vás nudil první díl, tak proč čtete druhý? Je snad jasné, že tohle není váš šálek kávy. To je jako bych se já rozhodla hodnotit sci-fi. Všemi milovníky toho žánru vychvalovaná kniha by u měš byla propadák. Ale tak to přece nefunguje, ne?

Mně se tohle čte příjemně, je to taková odpočinková četba před spaním, pohodička. Žádné veledílo, ale čte se dfobře.