Nabíječ

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Mladá fronta - 2014
ISBN: 978-80-204-3157-8

Mladá fronta (2014) 978-80-204-3157-8 280

Sexy román plný humoru a kuchyňského řádění…
První noc ve fantastickém novém bytě v San Francisku Caroline začíná tušit, že za chvíli bude znát - ehm - milostný život svého tajemného souseda lépe než vlastní… boty. Díky stěnám tenkým jako papír a Nabíječovým atletickým
výkonům slyší nejen jeho postel, narážející s železnou pravidelností do zdi ložnice, ale i bouřlivé ohlasy snad celého zástupu žen, které si do ní vodí. A zatímco je Caroline v tomto směru momentálně „na suchu“, uvědomí si, že jí ve spánku brání nejenom bušení do zdi, ale i její divoké představy. Když jedna ohlušující noc střídá druhou, netrvá dlouho, Caroline rupnou nervy a oděná jen do své sexuální frustrace a růžové noční košilky se „proklínanému“ Nabíječi konečně postaví tváří v tvář. Není divu, že jejich noční potyčka v nastalém napětí zažehne jiskru…
Žhavé scény střídají bláznivé a Alice Claytonová v nich svým čtenářkám podává kromě lahodných moučníků i výtečný příběh lásky na první pohled. (Založil/a: Eviickaaa)

alča87
  21. 11. 2015, 7:26
Vtipné a odpočinkové počtění. Hlavní postavy mě neštvali, skvěle jsem se bavila a krásně jsem si vyčistila hlavu. Je to "holčičí" příběh, ale nepřipadal mi hloupý a jako ztráta času. Není to jenom erotický román, je to kniha plná vtipných situácí, dvojsmyslných vtipů, několika buchtiček, kočičin a bouchání. Hlavní hrdinka je chytrá, úspěěšná a pohodová, jediný její problém je ztracené óčko.
psychoklara
  3. 9. 2014, 9:25
V kategorii humor/erotika rozhodně dobrá kniha. Občas neuškodí odpočinout si od vážných témat a seriózní literatury a přečíst si nějakou americkou oceněnou oddechovku, minimálně proto, že si člověk uvědomí ten rozdíl :). A Nabíječ rozhodně je typicky americká kniha – všichni lidé jsou po fyzické stránce dokonalí, děj se odehrává v nejluxusních domech či bytech a vztahy jsou neustále vyostřené (občas se mi u knihy vybavovaly ukázky z reality show Hotel Paradise). Autorka se nestydí ani za větu „Takže Simon chodí na ostro. Bůh žehnej Americe!“ :)
Tento druh literatury příliš nevyhledávám, ale zkusit se má všechno. Trochu jsem se obávala, že to bude na úrovni Padesáti odstínů, ale nakonec to bylo příjemné čtení a vůbec by mi nevadilo, kdyby tohle lehké literární porno doplnilo mou jinak velice cudnou knihovnu :).
Adri-Anna
  14. 2. 2014, 19:55
Taková romantická povídka o tom jak se ztratilo Óčko a nakonec bylo šťastně nalezeno. Toť celý obsah knihy :-) Přiznám, že vtipné věty se tam též našly a pár receptů na moučník :-D
Nnelly
  2. 4. 2014, 16:06
No jo, je to klišé, docela nenápadité a hlédání Óčka bylo chvílema fakt otravný, ale když ono je to fakt vtipný :D
Evelýny
  27. 4. 2014, 19:01
Průměrná oddychovka pro postpuberťačky. Možná pro tuto knížku nemám ten správný věk. Do knihy jsem se nemohla začíst a ke konci jsem již přeskakovala. Některé pasáže jsou celkem vtipné, ale hlavní hrdinka se stále hihňá - někdy jsem měla pocit, že je jí spíše 15 a ne 25 let. Ke konci se mi ulevilo, že našla své ztracené Óčko. Na cuketovou buchtu jsem chuť neměla.
svenny
  20. 10. 2014, 18:35
Po zkusenostech s erotickymi "bezcelery" posledni doby jsem knihu otviral s nemalymi obavami. No a knizka me velm prijemne prekvapila.
Zapletka tak akorat na eroticko-humorny roman (a ne zadna jako v Crossfire nebo 50), misty i vtipne (a je videt, ze i kdyz to leckde neslo, prekladatelka se snazila zachovavat i dvojsmysly) a co je hlavni, erotika je popsana pekne bohatym, barvitym jazykem (at uz za to muze autorka, nebo prekladatelka, diky za to!), narozdil soucasne "konkurence" pripominajici povidky z panskych casopisu.
Takze za me: v ramci kategorie 90%, globalne 75%
silvaren
  23. 5. 2016, 20:10
Velmi vtipná a oddechová romanťárna na dovolenou. Hlavně ze začátku jsem se hodně zasmála. Knížka si na nic nehraje, ale zároveň není vulgární nebo neuvěřitelná. Oproti podobným dnes vydávaným knihám je velmi kvalitně přeložená. Škoda jen, že vylíčení dosažení hrdinčina cíle je tak rozvláčné, jinak rozhodně stojí za přečtení.
Blueberry
  10. 10. 2014, 9:15
Ta kniha je vážně k popukání úžasně vtipná a milá a sexy! Postelový hrátky jsou sice tak trochu na jedno brdo, avšak naditý vášní, to opravdu jsou. Zajímalo by mě, co se autorce honilo hlavou, když tohle psala, anebo kde brala inspiraci xD!
-Nikola-
  26. 10. 2014, 15:27
Klasická kniha na večerní odreagování po dlouhém dni u šálku čaje. Některé části mě opravdu hodně pobavily, bohužel mi bylo od začátku hned jasné, jak to všechno dopadne, což mi na zážitku z četby trochu ubíralo. Ale i tak vřele doporučuji, hlavně ta závěrečná část s Clivem neměla chybu!
Raggen
  24. 6. 2014, 10:28
Extra hloubku v tom nehledejte, ale zas až taková hrůza to není... Teda až na ten konec, nevím proč má každý autor "erotického čtiva posledních let" snahu přehánět úplně ve všem... Ale to už je na jinou debatu... Nicméně sem tam vtípek, nic náročného, rychle přečteno. PS: až taková sranda to teda není, cenu evidentně udělovali suchaři ;o)
Eviickaaa
  3. 2. 2014, 11:46
Totální oddychovka. Vážně mě to pobavilo a si jsem i na tu knížku měla správnou náladu, protože jsem jí fakt ocenila :)
LiaFee
  22. 9. 2016, 12:35
Nabíječ byl knížkou přesně takovou, jakou jsem čekala. Jestli se někdo těší na zamotaný děj, propracované postavy a překvapivý konec, bude zřejmě velmi zklamaný. Ale pokud chcete jen odpočinkové čtení o tom, jak se ti dva idioti dávají dohromady, rozhodně nesáhnete vedle.
Příběh se dobře čte, na správných místech rozesměje či potěší. Prostě ta pravá knížka, když si dámy chtějí jen tak přečíst něco hezkého.
MiriamBlahova
  16. 12. 2015, 12:26
Jelikož se jedná o erotický román, čekala jsem trochu "akčnější počtení" dřív, než se dostanu na stranu 230. K tomu se autorka snažila napráskat do posledních 30 stran všechny erotické scény, tudíž se na konci "topíte" v sexu až po uši. Taky nejsem zastánce "roztomilých zkomolenin" jako je óčko (snažila jsem se k tomu přistupovat sportovně), ale když se dostalo na SC nebo bum, bum - horko těžko se mi to rozdýchávalo. Naštěstí - co tuhle knihu vyvážilo - je její ULTRA vtipný obsah. Clive je ten nejlepší kocour!!! Už jen kvůli něj se zkusím (po nějaké delší - HODNĚ delší! době) vrátit k druhému dílu...
GODZILA
  3. 4. 2014, 12:19
tohle dílo mě pobavilo a fakt mi připomělo jak jsou ženské občas v pohodě....myslím, že je to dobré čtení pro kohokoliv kdo nehledá smysl života nebo osmý div světa
Knihovnice25
  1. 12. 2014, 23:14
Podle mě pohodová kniha s trochou erotiky a humoru. Dobře se četla, měla děj nebyli hluchá místa. Vhodná v deštivých dnech :-))
LaBomba
  29. 3. 2014, 10:43
Je to vtipná oddychovka z červené knihovny. Ale trošku mě děsí, že vyhrála 2. místo Nejvtipnější kniha roku 2013 (Goodreads awards) - to už existuje jenom jedna vtipnější knižka, než je tahle?!
Venovanokniham
  20. 10. 2016, 10:48
I když by mi asi nevadilo, kdyby se mi tahle kniha na dovolené rozmočila v bazénu (stejně jako 50 odstínů šedi), tak i přesto je to kniha vtipná, dráždivá, odpočinková a na uvolnění a vypnutí mozku ideální. Určitě dokáže zvednout....náladu :). Komu se líbí sladko-pikantní románky, ten si rozhodně přijde na své.
Dixiee
  10. 5. 2015, 12:51
Předvidatelné klišé a červená knihovna v jednom. Ale napsané tak vtipně, hravě a čtivě, že je knížka neskutečně zábavná a dá se přečíst jedním dechem. Skvělá oddechovka na páteční večery či dovolenou.
Janicza
  20. 11. 2014, 17:21
Zklamání... Podle docela dobrého hodnocení jsem se ke knize dostala a čekala jsem, příjemnou oddychovku, lechtivou a vtipnou. Lechtivá ta kniha občas je, vtipných pasáží pár taky, ale jinak je to zlý sen. A to si myslím, že ve 21 letech na něco takového ještě nejsem stará. Všechen ten povyk kvůli Óčku mi byl protivný už od začátku, a to jaké přezdívky hrdinka vymyslela pro kamarádky svého souseda jsou doufám tak špatné jen kvůli českému překladu.
Škoda, čekala jsem trochu víc humoru a méně trapnosti.
Digi
  27. 1. 2015, 12:37
Vtipná a erotická kniha, doplněná o kuchařské umění :). Je to oddechové a nenáročné čtení, které každá z nás někdy potřebuje.
minkar
  18. 5. 2014, 18:25
Dalsi z rady knih o krasne zene, ktera podlehne nadsamci s obrim .... a schopnosti vratit jeji "Ocko". Pri cteni slova Ocko se mi otvirala kudla v kapse. Neuveritelne otravny a mockrat opakovany slovo. Konec predvidatelny od prvni strany, klasicka cervena knihovna. Na zabiti jednoho proprseneho odpoledne se to da. Nicmene vtipne to moc neni, coz bylo jasne uz po upozorneni na prebalu, ze se jedna o vtipnou knihu.
Veronika Katrňáková
  24. 11. 2016, 22:31
Tato serie byla super. Chvilemi to bylo sice pritazeny za vlasy,ale zasmala sem se u toho. Doporucuji...
Medvědi Nespí
  29. 5. 2015, 9:42
V rámci žánru je tato kniha velice čtivá. Některé scény jsou lehce nadnesene, ale patří to k tomu. Ze začátku nuda, začalo mě to bavit až po 40te stránce. Obecně doporučuji.
Veronika Lužová
  5. 1. 2015, 15:14
Super odpočinková kniha. Tak trochu klišé, hlavně s tím pojmem Óčko, ale jako odechovka od vážné literatury, se to naprosto hodí, člověk se i zasměje.
petra.kanajlova
  19. 12. 2014, 12:53
Přečetla jsem asi 130 stran a dál jsem na to neměla. :-( Vůbec mi na začátku nedocházelo, co je pořád myšleno "óčkem". Hrdinka bez charakteru, děj se nerozvíjí, ale stagnuje na její absenci sexuálního vybití. Fakt nemám chuť to dočíst a nevím, jestli někdy najdu sílu to vůbec udělat. Za mně Vyhozené peníze. Rozhodně jsem si početla lépe u erotických knížek z našich luhů a hájů. Už možná jen díky tomu, že jde o originál a né nepřesný překlad, který možná knihu trochu sráží a ubírá jí na vtipu a poentách.
dajina
  12. 4. 2014, 15:17
Do 3/4 knihy to bylo pro mě zajímavé čtivo, mělo to šťávu, nápad, příběh, ovšem ke konci to bylo opravdu klišé, charakter Nabíječe se úplně změnil a už mě to potom nebavilo. Jinak se srovnáním s Božským cizince a Božským bastardem, byly intimní scény popsány až zbytečně zdlouhavě.
Zuzicekk
  3. 3. 2014, 7:06
Musím říct, že se jedná o vážně skvělou knihu. Žádnou takovou, kde sex je na každé stránce, což je perfektní:-)
V knize jsou mnohdy vtipné okamžiky a člověk si opravdu představuje, že je přímo v ději... vřele doopručuji:-)
janageodetka
  4. 2. 2014, 19:04
nemůžu, než souhlasit s tím, co psala Eviickaaa, že je to vtipná knížka, která mě pobavila :-) doporučuju všem!