V tvojí kůži

V tvojí kůži Originální název: If I Were You

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-249-2384-0

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-249-2384-0 320

Mladé učitelce Sáře se náhodou dostane do rukou deník jakési Rebeccy, v němž objeví lechtivé dopisy, které si majitelka deníku vyměňovala s neznámým mužem. Sára neodolá pokušení a rozhodne se číst dále…

Čím více se do deníku noří, tím více také propadá příběhu bouřlivé milostné aféry, plné divokého a drsného sexu, až už pomalu nedokáže myslet na nic jiného. Když ale deníkové záznamy zničehonic končí, Sára se rozhodne vypátrat, co se s Rebbecou stalo. Stopy jí zavedou do galerie moderního umění, kde se seznamuje s dvě přitažlivými muži. Který z nich byl milencem Rebeccy? Sára se ale sama ocitá ve víru odvážných, ale i nebezpečných vášnivých zážitků a čím dál více ochutnává ze zakázaného ovoce. Co se ale stane, pokud se jí nepodaří vymanit z role poslušné otrokyně? Vzrušující a provokativní příběh, ze kterého se vám rozbuší srdce. (Založil/a: Eviickaaa)

Lisa Renee Jones Lisa Renee Jones

Evelýny
  28. 10. 2014, 15:00
Knihu jsem zdolala za jediný den a samotnou mě to překvapilo. Když si odmyslím ten divný - ubohý začátek a fakt , že se podobá "Padesáti odstínům" , tak skoro detektivní zápletka s deníky a zmizelou Rebbekou této knize dodává napětí. Ke konci knihy jsem se nemohla odtrhnout a jsem opravdu zvědavá na další díl. Jen doufám, že kvalita bude mít vzestupnout tendenci, i když u tohoto druhu literatury si nejsem jistá. Ale kdo ví....?
felisr
  4. 8. 2016, 13:27
Zlákána vysokým hodnocením jsem si knihu rovnou koupila. Hodnotím jí ale s bídou na 70%, je v ní znát urputná snaha svézt se na náhlém úspěchu BDSM tématiky. Hrdince padá štěstí do klína, ale ona se pořád cítí podivně rozervaně a netuší, co si počít s tím totálním výbuchem chemie ke svému idolu. Další mínus je ze nedodělaný, úmyslně useknutý konec, samozřejmě v napínavém okamžiku, abyste si museli pořídit další díl či rovnou oba dva. A just ne!
Michaela Liksomrová-D
  26. 12. 2014, 12:15
Knížku jsem měla přečtenou během dne, moc se mi líbila, ale opravu je podobná knize,, 50 odstínů šedi "chvilkama mi přišlo, že snad čtu úplně tu samou knihu.... Ale i tak mě bavila a těším se až se dozvím zbytek příběhu.