Le mouton - Naše francouzská kuchyně

Le mouton - Naše francouzská kuchyně

Podtitul: Paříž & Île de France

Originální název: LE MOUTON - Naše francouzská kuchyně
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Pokud máte rádi Francii, budete z nové kuchařky Martina a Jiřího Beránkových nadšení, pokud Francii neznáte, určitě budete mít důvod vydat se na cestu. Dva bratři a mladí majitelé francouzské restaurace, si splnili dávné přání napsat kuchařku a zároveň povídání o zemi, kterou milují. Francouzská kuchyně se může zdát komplikovaná, ale určitě taková není, když vám ji představí právě tihle dva. Jak můžete odolat návodu, jako je například tenhle „Právě tolik vína, kolik kuchař nalije do hrnce, potřebuje také pro svou inspiraci. Množství vína v receptech tedy násobte dvěma.“ Druhý díl sérue francouzských kuchařek se bude věnovat Bretani.\r\n (Založil/a: WINDTRADE)

Martin Beránek Martin Beránek

Jiří Beránek Jiří Beránek
*06.07.1955

JudyS
  4. 2. 2014, 11:04
Spousta zajímavostí o původu jídel. Vtipné doprovodné texty "pokud babička říkala, že tam patří máslo, tak tam prostě patři" Konečně perfektní recept na chleba
WINDTRADE
  4. 2. 2014, 10:56
Recepty skvěle fungují a při čtení se docela nasmějete