Kronika rodu Spiderwicků 2: Kámen ke koukání

Kronika rodu Spiderwicků 2: Kámen ke koukání Originální název: The Spiderwick Chronicles II: The Seeing Stone

Knižní klub - 2008
ISBN: 978-80-242-2254-7

Knižní klub (2008) 978-80-242-2254-7 118
Knižní klub (2005) 80-242-1397-4 118

Boj sourozenců Graceových, kteří se nedávno přestěhovali do starého viktoriánského domu, se skřítky, skřety a nejrůznějšími strašidly pokračuje. Kouzelné bytosti, které zchátralý dům a jeho okolí obývají, jsou stále drzejší a troufalejší. Dokonce unesou jedno z dvojčat, Simona. Jared a Mallory se za pomoci hodného skřítka Náprstníčka vypraví na záchrannou výpravu. Podaří se jim bratra zachránit? Najdou zvláštní brýle s kouzelným kamenem, s nimiž lze spatřit neviditelné bytosti?
Pokračování napínavého příběhu pro čtenáře od devíti let je plný napětí, tajemných kouzel i humoru. (Založil/a: Paya888)

evik9
  29. 9. 2016, 10:46
Super knížka pro děti. Asi mám v sobě kus dítěte, protože mě moc bavila. Vlastně všechny díly. Pro děti i dobrá velikost. Než je to přestne bavit, je to přečtené.