Princezna Kate a její styl

Princezna Kate a její styl Originální název: Kate´s Classic Style

Ikar - 2014
ISBN: 978-80-249-2276-8

Ikar (2014) 978-80-249-2276-8 176

Vévodkyně Kate se stala jednou z největších ikon módy. Průvodce jejím šatníkem, doplňky, účesy a make-upem ukazuje přirozený půvab a eleganci mladé ženy. Seznámíte se detailně se 40 outfity od sportovních oděvů po velké večerní, jak šel čas od studentských dob přes svatbu až po roli královské manželky. Kniha obsahuje praktické tipy pro každý rozpočet. Poradí, jak vybrat sako stejně dokonalé jako Kateino, nebo jak správně nosit tělové lodičky na podpatku. V knize najdete vše, co potřebujete, abyste držely krok s nejstylovější Britkou současnosti. (Založil/a: Laponka)

pettopet
  23. 8. 2014, 16:01
Krásně zpracovaná kniha o současné módní ikoně Kate Middletonové, vévodkyni z Cambridge. Publikace nás poutavě seznamuje se zhruba 40 modely, které si Kate oblékla na různé příležitosti společenského i běžného denního charakteru. Kniha zároveň obsahuje cenné rady ohledně kombinací doplňků a správného výběru oblečení.