Můj nejhorší školní rok 4

Můj nejhorší školní rok 4

Podtitul: Jak jsem přežil šikanu, brokolici a Hadí kopec!

Originální název: Middle School: How I Survived Bullies, Broccoli, and Snake Hill
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Albatros - 2014
ISBN: 978-80-00-03435-5

Albatros (2014) 978-80-00-03435-5 316

Co vznikne, když smícháte partičku Tchořů, naprostých nul, s bandou podlých „superkluků“, při jejichž vyvádění se dospělí snad pokaždé dívají někam jinam? Třaskavá směs, která má za následek spoustu MALÉRŮ! říká hrdina knížek Rafe Katchadorian. Rafe je v každém ohledu potížista, ale jediný se na táboře zastane slabšího. I když podle obrázků kniha vypadá "drsně", je hluboce morální a mohla by se ve školách rozbírat jako doporučená četba. Na závěr připojuje autor James Patterson dopis čtenářům. Milý čtenáři, Slovní šikana je obvyklejší než šikana tělesná a někdy umí napáchat stejné škody. A uchyluje se k ní spousta lidí - nejen děti, které jsou označovány za „šikanisty“. Slovně šikanovat mohou i někteří učitelé a rodiče. Takže víte co? Přestaňte slovně šikanovat! (Založil/a: Laponka)

James Patterson James Patterson
*22.03.1947