Přežijte rozchod s úsměvem

Přežijte rozchod s úsměvem

Noxi - 2014
ISBN: 9788081111624

Noxi (2014) 9788081111624 232

Jak proměnit drtivou ztrátu v to nejlepší, co vás v životě potkalo Uspořádejte si znovu svůj život a získejte lásku, jakou si zasloužíte. Je konec - a vážně to bolí. Právě teď, kdy se zmítáte v mukách samoty a máte zlomené srdce, se vám to zdá neuvěřitelné, ale přes rozchod se lze úspěšně přenést. Nikdy se nesnažte svého partnera dostat zpět. Neponižujte se, protože získat lásku téhle osoby se vám už stejně nepodaří. Ani to nezkoušejte! Rozchod naopak chápejte jako výbornou příležitost ke změně svého života k lepšímu, uvnitř i navenek. Přežijte rozchod s úsměvem je kniha, jež popisuje osvědčenou cestu k uzdravení a překonání bolestných konců jakéhokoli romantického vztahu či rozvodu. Svými semináři a populárními blogy pomohla Susan Elliotová tisícům klientů a čtenářů změnit milostný život. Nyní pomůže i vám nasměrovat vlastní energii tam, kde je jí nejvíc zapotřebí - k vám samotným. Její plán zahrnuje: • Pravidla rozchodu: jak a proč žít „bez kontaktu“ se svým expartnerem • Jak zvládnout žal, překonat strach a chytit otěže svého života • Tajemství, jak přerušit řetěz nepovedených vztahů • Co dělat, když nemůžete na svého bývalého přestat myslet, psát mu zprávy, volat mu, neustále ho hledat na sociálních sítích nebo jezdit kolem jeho domu Kniha Přežijte rozchod s úsměvem popisuje vysoce účinný způsob jak se spolehlivě a trvale přenést přes rozchod, získat zpět sebedůvěru a otevřít se pravé lásce. A to za pomoci inspirativních skutečných příběhů a s využitím strategie bezodkladného zahájení procesu životní změny. Doktorka Susan J. Elliotová je autorkou blogu Přežijte minulost s úsměvem a organizuje na toto téma radu seminářů. Je odbornicí na motivaci, aprobovanou poradkyní ve věcech překonávání žalu a právnička. Žije se svým manželem a dětmi v New Yorku. (Založil/a: Laponka)

Morsie
  26. 2. 2014, 15:35
Jak někoho s úsměvem kopnout do řiti? No spíš se tu píše, jak se vyrovnat s tím, když vás někdo s úsměvem do té řiti kopne. Já s tím takový problém nemám, ale byla jsem zvědavá, jak se na to kouká někdo jiný. No můžu říct, že Přežijte rozchod s úsměvem je vcelku zajímavá psychologická příručka, která vám poradí nejen jak se vyrovnat s rozchodem a jak z toho těžit, ale taky jak se celkově vypořádat se ztrátou.