Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Kouzelná zvířátka na dobrou noc

67%
3 3
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Kouzelná zvířátka na dobrou noc

Podtitul: Příběhy lásky a pomoci, které přinášejí potěšení, zklidnění a pochopení
Nejnovější vydání:
Synergie - 2014
ISBN: 978-80-7370-254-0
Počet stránek: 144
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 2x v přečtených
v knihovně 1x v knihovně
k přečtení 0x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Synergie (2014) 978-80-7370-254-0 144

Tato překrásně ilustrovaná knížka nabízí dvacet příběhů, z nichž každý je doplněn kouzelným poselstvím, které shrnuje jeho pozitivní myšlenku. Příběhy v knížce pomohou vašemu dítěti, aby se napojilo na moudrost a krásu světa zvířat. Děti s jejich pomocí přijdou na to, jak věřit svým schopnostem, jak vytrvat, když se jim nedaří a jak si vzájemně pomáhat v rodině i mezi přáteli. Tato kouzelná zvířátka jsou nejen legrační a roztomilá, ale také moudrá a odvážná. Jistě se stanou přáteli vašich dětí i vás. V úvodní části knihy se také dozvíte, jakou roli hrála zvířata v šamanských kulturách a lidových tradicích a zároveň dostanete návod, jak s příběhy pracovat, aby rozvíjely dětskou představivost, empatii a porozumění. Jemné meditační a vizualizační techniky, které vám tato kniha rovněž přiblíží, pomáhají dětem, lépe se uvolnit, aby se jim dobře spalo. (Založil/a: mitulka)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

teite
60% 60% 60% 60% 60%
  5. 9. 2014, 19:55
Pěkná knížka, řemeslně hezky zpracovaná. Některé příběhy jsou moc hezké, z jiných od prvopočátku čiší ponaučení a jsou příliš prvoplánově poučné, až vlastně dost nudné.
Kočka modrá
80% 80% 80% 80% 80%
  30. 9. 2014, 10:11
Na konci každé pohádky jsou Kouzelná poselství, kde si společně s rodiči můžete popovídat a uvědomit si hlavní myšlenky každého příběhu. Dozvíte se například, že je dobré si vážit každého daru, který dostaneš – i kdyby se zdálo, že je zadarmo. Poděkuj za dobré věci, které k tobě každý den přicházejí. Nebo, jsi-li v místech, která neznáš, můžeš být vystaven nejrůznějším zkouškám. Nejlepší v takové chvíli je držet se někoho, kdo to tam zná a může ti pomoci.

Třeba kvůli tomuto dávám knize o hvězdičku více, jednoduchost pohádek sice je někdy okatá, ale beru to tak, že je pouze přizpůsobená věku dětí - těm asi tak předškolním. Oceňuji také obrázky, které jsou jednoduché adigitálně zpracované, čímž možná působí na první pohled podivně a lacině, ale při bližším zkoumání a hlavně při samotné četbě si uvědomíte, jak nechávají prostor fantazii... takže jsou dokonalé!