Živá kuchyně, cesta ke zdraví

Živá kuchyně, cesta ke zdraví

Synergie - 2014
ISBN: 978-80-7370-258-8

Synergie (2014) 978-80-7370-258-8 192

Živá strava je zdravý způsob, jak se detoxikovat, vyčistit si pleť, shodit pár kilo a zářit zdravím a vitalitou. Ale kdo z nás má čas shánět neobvyklé přísady a vyrábět pracná jídla? Kuchařka Živá kuchyně, cesta ke zdraví je skvělým průvodcem, který vám poskytne vše, co potřebujete vědět, abyste mohli plnými doušky užívat nový životní styl.

Najdete zde informace o přípravě neuvěřitelně chutných a rozmanitých syrových pokrmů užitečné pro každého vášnivého kuchaře, názorné techniky přípravy syrových surovin, od klíčení obilí až po otvírání kokosů a vice než 100 receptů na lahodné a čerstvé pokrmy. (Založil/a: mitulka)

#zdraví
Judita Wignall Judita Wignall

donelle
  10. 7. 2014, 22:58
Skvělá inspirace nejen pro vitariány. Množství krásných fotek, které přímo vyzývají k "vaření" :)