Andělské vedení

Andělské vedení

Podtitul: Jak se spojit se svými strážnými anděly

Originální název: Andělské vedení
Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Synergie - 2014
ISBN: 978-80-7370-253-3

Synergie (2014) 978-80-7370-253-3 312

V průběhu života se vám často a opakovaně dostává andělského vedení, mnohokrát si však případy, kdy vás andělé vedou, vůbec neuvědomujete. Můžete mít podezření, že v jistých neobvyklých událostech vašeho života „mají prsty“ nebesa. Hlasy andělů jsou stále s vámi a nikdy vás neopustí, stejně jako vás nikdy neopustí jiskra božského světla, jež se ve vás zažehla. Andělé k vám prostě trvale promlouvají. Vedou vás, hýčkají a povzbuzují už od okamžiku vašeho stvoření. Za celý svůj život jste nebyli ani na okamžik odděleni od jejich moudré lásky, neboť jsou neustále s vámi a vedou vás. Stačí jen vědět, jak toto spojení posilovat a naladit se na nebeské vedení ve všech jeho formách, v nichž vám do života vstupuje. Když se vám to povede, rozhostí se vám v duši pokoj a odvaha, budete si vážit sebe, druhých a všech forem stvoření. Věříme, že knížka, kterou držíte v ruce, vám bude dobrým rádcem a pomocníkem na této cestě. (Založil/a: Eli.)

Doreen Virtue Doreen Virtue
*29.04.1958

Kočka modrá
  11. 4. 2014, 19:47
Zajímavá kniha, která mne zaujala především tím, že mi ukázala moje skryté mimosmyslové vjemy. V příkladech a hlavně v praktických cvičeních jsem mnohdy našla něco, co jsem používala už dřív, aniž bych si to nějak cíleně uvědomovala. Doreen v této knize vysvětluje naše skryté já, naši intuici (a vedení anděly v jejím případě), ale nemusíte se anděly vůbec vázat, pro mne byly "jen" pomůckou - i když představy to byly krásné.
Jedinou nevýhodou této knihy bylo, že jsem ji plně vnímala pouze v době, kdy mi bylo hezky... ve stresovém období jsem ji "neuměla"...