Kukačka

Ikar - 2014
ISBN: 978-80-249-2362-8

Ikar (2014) 978-80-249-2362-8 568

Anotace
Sedmnáctiletá Marie žije na ulici a živí se, čím se dá – především krádežemi. Při jedné z nich je chycena, ale místo, aby byla předána policii, dostane na výběr. Když se bude vydávat za Pamelu Kingovou, dědičku sítě čerpacích stanic King Petroleum, získá bohatství, o jakém se jí ani nesnilo. Pokud odmítne, čeká ji život ve zdech důvěrně známého žaláře… Marie zvolí první možnost, aniž tuší, že Pamela byla zasnoubená s Aaronem Collinsem, mladým naftovým magnátem. Má jít o sňatek z rozumu, o obchod s jasně danými pravidly. Jenže Aaron je v soukromí úplně jiným mužem, něž o jakém Marie četla v novinách, a mladá dívka postupně zjišťuje, že se ocitla v pasti, ze které vede jen jedna cesta – a ta ji může stát život… (Založil/a: Rosie5)

Karolina Limrová Karolina Limrová
*08.08.1979

Morsie
  20. 2. 2014, 15:47
Kukačku jsem začala číst jen tak - jako aby se neřeklo. A hle, mám ji za sebou a jsem celkem příjemně překvapená! Vůbec to není nějaké druhořadé čtení pro ženské ve středním věku. Já si to náhodou docela užila a na to, že je to od české autorky to opravdu stojí za to. Zajímavý námět, dobře provedený příběh, i neplacaté postavy, ke kterým si rychle získáte vztah. Kukačka mě opravdu překvapila a jsem za to ráda. Víc takových českých počinů!
we.ri
  23. 9. 2014, 10:14
Skvělá, hodně mě bavila, skvělé zpracování zajímavého tématu. Opravdu dobrá oddechovka, kterou zhltnete jedním dechem :)
KamcaR
  19. 6. 2014, 15:09
Je to příjemná oddechová četba na cesty či letní večer, která zabaví i pobaví. Postavy jsou hezky popsané a "žijí".
viktorie327
  6. 8. 2016, 9:39
Tak to jsem nečekala!!! Samozřejmě jsem měla předsudky hned ještě predtim než jsem to začala číst,ze to nebude tak dobré jako od nějaké/ho zahraničního spisovatele/spisovatelky...ale bylo to super!!! A ten konec!!! Sice ohrany příběh, ale hezky jsem si pocetla a oddechla. Doporučuji,nebudete zklamaní.