Důkazy duchovních zákonů

Důkazy duchovních zákonů

Podtitul: Opravdu všechno sami ovlivňujete!

Eugenika - 2014
ISBN: 978 80 810036 4 6

Eugenika (2014) 978 80 810036 4 6 192

Anotace

Dnes už jistě každý slyšel nebo četl něco o tom, že naše myšlenky ovlivňují fyzickou realitu a že náš život se řídí „vesmírnými (či duchovními) zákony“. Má to ovšem jeden háček: ve skutečnosti tomu nevěříme. Nebo alespoň ne plně. Tato kniha nabízí jedinečnou možnost získat důkazy, že tyto energetické zákony fungují naprosto spolehlivě, stejně jako fyzikální zákony. Máte zde návod na devět časově nenáročných pokusů, které lze provést bez jakýchkoli finančních nákladů, jež dokazují, že realita je tvárná, že vědomí vítězí nad hmotou a mysl udává směr našemu životu. Navíc autorka popisuje, jak náš svět doopravdy funguje a jak se o tom přesvědčit na vlastní kůži, velmi vtipným, provokativním a svěžím způsobem. Pokud by vás její kniha přeci jenom nepřesvědčila (což je prakticky nemožné), přinejmenším vás může pobavit a poučit. (Založil/a: Rosie5)