Johanka 20 000 mil pod mořem

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Nová Forma s.r.o. - 2014
ISBN: 978-80-7453-434-8

Nová Forma s.r.o. (2014) 978-80-7453-434-8 100

Knížka říkaček s obrázky o zvířátkách z moře pro Johanku a všechny malé holčičky. (Založil/a: Barabura)

Eva Nováková Eva Nováková
*1979

El Curo
  18. 10. 2014, 10:14
Vadí vám žvatlavé říkačky, které na vás čumí ze všech stánků a výprodejových stolků? Vadí vám krkolomné rýmy a nerytmické bláboly říkaček, které by snad měly vaše děti číst a které jim nemohou nic dát? Pak jste tu správně. V této překrásné knize se dozvíte vše o životě v moři a to v naprosto špičkových verších, které se opravdu dobře čtou. Uznejte sami; když se vám, dospělým, zalíbí verš určený dětem, a ještě se z něj poučíte, budete chtít, aby je četly taky!
kulyk
  18. 10. 2014, 1:31
Takže - čtyři hvězdy? To nám dělá bratru osmdesát procent, že? Proč jen tak málo - dva důvody. Již několik týdnů nejsem cílová skupina, protože jsem obdržel své první dlouhé gaťky, a slečna spisovatelka mi nenechala kecat do díla, což považuji za extrémní faul! Samozřejmě jde o naprostou špičku v oblasti říkaček, směrovaných k potěru, především v rámci spisovatelů generace Husákových potratů, ale nebudeme jí to říkat, aby nezpychla. Zmínil jsem ilustrace? Vynikající práce, pane Roberte.