Usagi Yojimbo: Vesmírný Usagi

Crew - 2014
ISBN: 978-80-7449-218-1

Crew (2014) 978-80-7449-218-1 296

Anotace
Nepředstavitelné technologie budoucnosti versus prastarý samurajský kodex! Galaxie obydlená bizarními životními formami rozdělenými do válčících klanů! Nejenom, že je Miyamoto Usagi potomkem samuraje ze sedmnáctého století, je také nejlepším válečníkem mocného klanu Shirohoshi. Poté, co lest a zrada způsobí smrt vůdce klanu a pád hradu bílé hvězdy, musí Usagi dodržet svou přísahu věrnosti a ochránit život Kiyoshiho, dědice shirohoshského trůnu. Bude riskovat úplně vše – život, končetiny i lásku –, aby osvobodil sluneční soustavu Shirohoshi od tyranie a dosadil mladého lorda na jeho právoplatné místo vůdce klanu.
Ačkoliv má Vesmírný Usagi své kořeny v prastarém samurajském kodexu cti, věrnosti a obětavosti, je také epickým výletem do budoucnosti a dobrodružstvím odehrávajícím se v nepřeberných zákoutích rozlehlého vesmíru. (Založil/a: Rosie5)

Ann-K.
  5. 11. 2014, 11:17
Vesmírného usagiho jsem se ,bála" protože sem nevěděla co od toho čekat:) Nakonec mě to mile překvapilo. Příběh je napínavý, hezký a čtívý jako vždy. Jednu hvězdičku jsem strhla za to že častěji bojujou pistolema a ne Katanou:D
bublynka22
  24. 7. 2014, 9:48
Usagi Yojimbo, hrdinný rek z budoucnosti, kdy pradávný samurajský kodex je stále platný. Samuraj je bojovník ctnostný, odvážný a připraven za svůj klan padnout. Inu, drahý čtenáři, není to krásná pozvánka k epickému příběhu, kde hrdina je chrabrý zajíček ušáček? recenze http://www.lacultura.cz/2014/03/vesmirny-usagi/