Evoluce

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Fantom Print - 2014
ISBN: 978-80-7398-253-9

Fantom Print (2014) 978-80-7398-253-9 352

Když lidstvo opustilo bezpečí Země a vydalo se vstříc hvězdám, nikoho by nikdy ani nenapadlo, s jakým nebezpečím se tam střetne. Křehké lidské impérium se záhy stává cílem svaté války nezadržitelných mimozemšťanů známých jako Smečka. Miliony životů jsou zmařeny – ale zároveň povstávají i miliony hrdinů a na obou stranách monumentální války se rodí legendy. V povídkách známých autorů jako jsou Eric Nylund, Jeff VanderMeer nebo Karen Travissová se ponoříte do hlubin Halo universa a pohlédnete na něj nejen z perspektivy těch, kdo bojují a umírají za záchranu lidstva, ale i těch, kteří přísahali lidstvo vyhladit.koliv, aby si zajistil své Povznesení a možnost kráčet po Cestě.
(Zdroj: http://www.fantasyshop.cz/zbozi/halo-evoluce) (Založil/a: Eli.)

Eric Nylund Eric Nylund
*12.11.1964

Karen Traviss Karen Traviss

Tobias S. Buckell Tobias S. Buckell

Brian Evenson Brian Evenson
*12.08.1966

Master Chief
  17. 1. 2015, 11:52
Rozhodně to nebylo špatné, dlouho jsem se u příběhů bavil, ale po skončení příběhu Hotel Palace kniha ztratila šmrnc. Nejlepší příběh rozhodně Mona Lisa, nejhorší Možná smrt Prestona Colea. Nylundovi se příběh opravdu nepovedl, byl o ničem, takže jsem ho přeskočil. Buckell se oproti Coleově Protokolu zlepšil a jeho příběh byl skvělý, to samé i Evenson. Celkově knihu doporučuji, je skvělá, ale poslední 2 příběhy jsou o ničem.