Indigoví andělé

Podtitul: kniha + 44 karet

Synergie - 2014
ISBN: 978-80-7370-262-5

Synergie (2014) 978-80-7370-262-5

Indigoví lidé mají silnou vůli, jsou intuitivními vůdci s vrozenými duchovními schopnostmi, včetně schopnosti jasně rozpoznat pravdu. Přesto, v tomto složitém světě, i Indigoví lidé potřebují pomoc, aby poznali, kudy mají vest jejich kroky směřující k naplnění jejich poslání. Proto Charles Virtue (sám patří mezi indigové) a jeho matka Doreen vytvořili tyto vykládací karty speciálně pro Indigové děti I dospělé. Každá z nádherně ilustrovaných karet obsahuje zvláštní zprávu od andělů. Doprovodná příručka pak vysvětluje významy jednotlivých karet způsobem, který je jednoduchý a věcný – koneckonců, Indigoví lidé mají své poslání a nemohou ztrácet čas. (Založil/a: Kůstka)

Doreen Virtue Doreen Virtue
*29.04.1958

Kočka modrá
  3. 6. 2014, 11:47
Kniha je prvním u nás vydaným společným dílem Doreen a Charlese Virtuových. Čekala jsem něco jedinečného, naprosto průlomového a dočkala jsem se textu, který je převelice jemný. Možná je to tím, že je to určeno pro indigové lidi, stejně jako je Charles, nebo je to už nádech nástupce Doreen, jejího syna Charlese.
Tak úplně mne neoslovil text, ale karty a jednotlivé výklady ano. Pokud se člověk v shonu všedního dne úplně zastaví, potom v kartách a významech může najít velmi trefná a důležitá poselství. Líbily se mi, a myslím si, že kdo opravdu tíhne k andělům, ten bude z těch indigových, opravdu nadšen. Ale u mne to byla láska na druhý pohled.