Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Steampunk tarot

100%
5 2
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Steampunk tarot
Autor:


Nejnovější vydání:
Synergie - 2014
ISBN: 978-80-7370-249-6
Počet stránek: 300
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Synergie (2014) 978-80-7370-249-6 300

Nasaďte si letecké či svářečské brýle, oblečte si svůj nejlepší korzet, posaďte si na hlavu cylindr a vydejte se na dobrodružnou výpravu do světa steampunku. Steampunk si pohrává s myšlenkou, jak by se mohla odehrát historie, kdyby se některé věci staly jinak. Tím se silně podobá většině tarotových výkladů, v jejichž posvátném světě si také můžeme představovat, co by se stalo, kdyby...Svět steampunku vám nabízí fantastické prostředí, do něhož můžete zasadit své příběhy, a tarotové karty vám je pomohou vyprávět. Při tom všem se zároveň seznámíte s pozoruhodným fenoménem jménem steampunk. Autorka Barbara Moore vám představí postavy tarotu oblečené ve stylu steampunku a tak poznáte i hlavní prvky stampunkové mody. (Založil/a: Kůstka)

(více)  

Štítky

více  
Barbara Moore Barbara Moore

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Kočka modrá
100% 100% 100% 100% 100%
  10. 4. 2014, 11:55
Nejúžasnější tarot, jaký jsem kdy držela v ruce. Tak tajemný, úplně voní tím steampunkovým světem, zamilovala jsem i od té doby i korzety, kdo by řekl, že jsou ve skutečnosti tak pohodlné a hřejí v nich prochladlá záda? I když jsem předtím vůbec neznala tento zvláštní styl, naprosto jsem mu v době čtení steampunk tarotu propadla.
Ke kartám nemám slov. Tak excelentně zpracované tarotové významy jsem ještě neviděla. Mají zcela jiný nádech, nádherný, řízný a plný energie, zároveň člověk uklidňují právě tím měděným voňavým čímsi... co z nich vystupuje. Je to výlet do jiného světa, navíc výlet pravdivý. Vykládám tímto tarotem už více než rok a jsem jednoznačně nadšena.