Už se nikdy nevrátí

Už se nikdy nevrátí

Mladá fronta - 2014
ISBN: 978-80-204-2985-8

Mladá fronta (2014) 978-80-204-2985-8 248 vázaná

Mike Zetterberg bydlí se svou ženou Ylvou a malou dcerou ve vile na předměstí Helsingborgu. Jednoho pátečního večera se Ylva nevrátí z práce domů. Mike si nejdříve myslí, že si s kolegyněmi zašla na skleničku, ale když nepřijde domů ani následujícího rána, Mika to rozzlobí. Uplyne celý den, aniž se Ylva ozve, a Mike si postupně uvědomí, že se jí něco muselo stát. Když nakonec oznámí zmizení ženy na policii, podezření se brzy obrátí proti němu samotnému. Nikdo ale netuší, že Ylva je stále ještě naživu a že se nachází coby kamenem dohodil od vlastního domu. (Založil/a: Eli.)

Ducii
  25. 5. 2016, 9:02
Čte se to dobře, rychle, ale vlastně v tom není žádné pořádné drama, žádné napětí. Celkem záhy si člověk dá pět a pět dohromady. Knížka rozhodně neurazí a neunudí, ale asi ani nijak extrémně nenadchne.
Elleyne
  12. 7. 2014, 0:45
S hodnocením jsem váhala mezi třema a čtyřma hvězdičkama, takže je to spíš takové tři a půl. Jak už píše tady jiná uživatelka, příběh je místy celkem nudný, někdy celkem dost, což je na škodu. Po druhé třetině jsem spekulovala, jak to dopadne, a konec mi přijde adekvátní(spravedlnost pro všechny?).
Nikolka001
  11. 4. 2014, 18:39
Velice čtivý příběh, ze kterého Vám bude mrazit v zádech. :) Místy nezáživný, ale přeci jen vždy vše autor napravil a vše přišlo opět do správných kolejí. Skvělá kniha, která se čte rychle, pohodlně, je čtivá a rozhodně se Vám bude líbit. :)
maurarita
  12. 11. 2016, 14:14
Zajímavá a dobře čtivá detektivka o únosu mladých žen ze kterého běhá mráz po zádech , je i zajímavá netečnost policie.