Noci s Desdemonou

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-905514-1-1

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-905514-1-1 100

Nakladatel: RandO

Ne, nečekejte komiks erotický... Desdemona je sice zatraceně sexy, ale její příběhy jsou spíše něco mezi záhadologií a detektivkou. Kdo zná komiks Dylan Dog, už tuší. Svérázná hlavní hrdinka Desdemona Metus trpí nespavostí a traumaty z dětství. Je moderátorkou nočního rádia a řeší záhady, s nimiž díky své práci má co do činění poměrně často.
Z dlouholeté série jsme vybrali díl nazvaný Dětské křížové výpravy. Noci s Desdemonou (v originále L'Insonne) napsal scénárista Giuseppe Di Bernardo (Starcomics) a nakreslil jej Marco Checchetto (Marvel). Obálku navrhl Marco Turini (Top Cow) a Desdy Metus v ní symbolicky otvírá oponu nad záhadami noční Florencie. V tomto příběhu se prolíná skutečný zločin a zločin spáchaný v dávné minulosti. Desdemona se do případu zaplete jako vždy díky svému nočnímu vysílání a tentokrát riskuje život. (Založil/a: Eli.)