Láska na třetí

Originální název: Love... and Sleepless Nights

Fortuna Libri - 2014
ISBN: 978-80-7321-810-2

Fortuna Libri (2014) 978-80-7321-810-2 288

ZAMILOVAT SE JE SNADNÉ… ZALOŽIT RODINU JE VŠAK PĚKNÁ FUŠKA!
Jen se Jamieho a Laury Newmanových zeptejte, jak se (díky poněkud lajdáckému přístupu k antikoncepci) cítí, když zplodí dítě. Pro novomanželský pár je to zjevně děsivá vyhlídka, ale pokud budou držet při sobě, bude to v pohodě, ne?
Mělo by, protože cesta od početí k prvním dětským krůčkům je poseta mnoha překážkami – ranní nevolností na veřejnosti, zřeknutím se koktejlových sedánků i prudkými změnami nálady. Život už nikdy nebude takový jako předtím. Když se k tomu přidá panovačná tchyně a příšerná porodní asistentka, můžete se dostat až na pokraj zoufalství.
Láska na třetí prozrazuje, co se děje v pozadí rodinného štěstí… a je ještě vtipnějším pokračováním bestselleru Lásko, kde jsi? (Založil/a: dadlinka)

Nick Spalding Nick Spalding

blaufik
  16. 7. 2016, 17:07
Bohužel jsem byla celkem zklamaná. Po prvním díle jsem měla velká očekávání a fakt jsem se těšila. Bohužel, autor se snažil z každé situace udělat rádoby vtipnou a kolikrát mu z toho vznikl jen trapný pokus o vtip. Abych nebyla pouze negativní, tak musím říct, že některé situace se povedly. Kniha se četla dobře, je to taková odpolední jednohubka. U čtení jsem se vyloženě nenudila, asi jsem měla jen přehnaná očekávání. Určitě bych byla zvědavá i na pokračování, jestli vyjde ale netuším.
U mě krásných 75%
lenka40
  30. 5. 2016, 10:31
Už dlouho jsem tak rychle nepřečetla dvě knihy za sebou jako lásko kde jsi a láska na třetí
Opět vtipně napsané další životní příběhy Jamieho a Laury. Příjemné počteníčko u kterého se zasmějete.
danyni
  31. 8. 2016, 16:17
Úlovek z levných knih od kterého jsem moc neočekávala. Koupila jsem jen z důvodu tématu, neb jsem také v očekávání. Trošku jsem se pobavila, ale hluboký dojem to ve mě nezanechalo. Za mě slabší průměr.