Noční škola 2 - Odkaz

Noční škola 2 - Odkaz

Egmont - 2014
ISBN: 978-80-252-2846-3

Egmont (2014) 978-80-252-2846-3 356

Škola je někdy na vraždu.
Uzavřené zdi internátní školy mají ke klidnému přístavu daleko. Naopak jsou ještě nebezpečnější, než Allie tušila.
V minulém roce Allie přečkala tři zatčení, dva rozchody a jeden rodinný rozkol. Jediným světlým bodem byl její nový život na Krymské akademii. Tato internátní škola je jediné místo, kde se Allie cítí vítaná. A skutečnost, že jí škola do života přihrála Cartera Westa, rovněž není na škodu.
Krymská akademie však má ke klidnému přístavu daleko. Naopak je ještě nebezpečnější, než Allie tušila. Studenti jsou zastrašováni a uprostřed té bouře se nacházejí Allieina tajemná babička a uprchlý bratr.
Allie si bude muset vybrat, jestli chce chránit svou rodinu, nebo důvěřovat přátelům. Ale nebezpečná tajemství si vždy najdou způsob, jak zpřetrhat i ty nejsilnější vztahy… (Založil/a: Kůstka)

C.J. Daugherty C.J. Daugherty

Katniss Lavender
  25. 2. 2015, 14:00
Skvělá kniha! Je stejně dobrá jako první díl, možná i lepší. Nedokážu pochopit, jak to mohlo být tak svižné a zajímavé, když se tam vlastně dějově skoro nic nestalo... Jsem zvědavá, jestli se to někam pohne v dalším dílu... Pokud tedy v češtině vyjde...
xDANDYNAx
  22. 2. 2015, 12:01
První díl se mi líbil ovšem druhý byl docela sklamání.Po přečtení knihy mi stále není jasné o co tam ve skutečnosti vlasně šlo a jakou tam Alli hraje vlastně roli.Příběh se mi zdá nedokončený.